@pauza.ua: Кабачково-вафельний торт 🍅 Ідеальна закуска на літо. ‼️ Вафельні коржі від крему стануть мокрі, тому відразу попереджаю, що торт не буде хрумким, а буде мокрим ‼️ Інгредієнти: • Кабачки 2-3 шт • Помідори 2-3 шт • Вафельні коржі 1 уп. • Сирок плавлений 1 шт • Крем-сир 200-250 г • Грецький йогурт 3-4 ст.л • Сіль • Зелень кропу • Часник 2 зубчики (за бажанням) • Борошно і олія для смаження Приготування: Кабачки нарізати кружечками і посолити. Обваляти в борошні та обсмажити на олії з двох сторін. Викласти на паперовий рушник,щоб стекла зайва олія. Дати охолонути. До крем-сиру добавити натертий плавлений сирок, грецький йогурт, кріп, сіль і часник (за бажанням). Перемішати. Помідори нарізати тоненькими кружечками і викласти на паперовий рушник, щоб стік зайвий сік. Намастити вафельний корж кремом і викласти зверху кабачки. Накрити другим коржем, знову намастити кремом і вже викласти шар помідорів. Знову повторити послідовність шарів. Якщо хочеться, щоб торт був більш кабачковим,то помідори класти лише в один шар,а всі інші шари - кабачки! Останній корж намастити кремом і прикрасити нарізаною зеленню кропу. Поставити обов'язково в холодильник на кілька годин для охолодження - так набагато смачніший! Смачного 😉 #кабачковийторт #кабачки #закускарецепт #простірецепти #щоприготувати
ПЕРеЧАССЯ⏳РЕЦЕПТИ
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 16:37:07 GMT
Music
Download
Comments
Тася :
вафлі там зайві
2026-06-25 06:08:17
13
Светик :
дякую вам за цей рецептик, це шось новеньке,обов'язково приготую 🥰
2026-06-25 04:41:07
11
🪻Артемонівна🪻 :
Ого,шось новеньке)треба спробувати)
2026-06-24 11:36:53
4
Ната :
чи можна майонез
2026-06-25 14:05:03
1
Галина Ігнатів :
модець хай Бог оберігає тебе.❤️🥰
2026-06-25 14:00:38
1
Sonne💛💙☀️ :
Дякую 🤝 за милу новизну 🫰Якщо я ввечорі зроблю і в холодильник 👍а зранку будемо їсти😉Як вафельки будуть себе почувати? На д.н хочу зробити🤗
2026-06-25 13:33:36
1
korolnadia4 :
Класний.
2026-06-24 12:36:23
1
Надія :
А коржики не розкисають ?😳
2026-06-25 11:28:33
1
Вячеслав К.UA :
2026-06-25 06:47:02
4
Ok :
Літній варіант перекусу ! Просто і ситно !
2026-06-23 16:43:40
1
Сергій 🚗 :
смакота яка!🤤🥰
2026-06-23 19:44:20
1
linaa :
дуже смачно виглядає 🤤🔥
2026-06-23 16:41:22
1
Тіана :
щось нове, спробую.
2026-06-26 12:00:33
1
Valentina Mekeda :
Щось новеньке👏
2026-06-23 17:19:01
1
🇺🇦 Ірина 🇺🇦 :
у мене кабачковий рулет
2026-06-24 14:19:46
12
AVERIANOVA :
Ще такого не бачила🥰спробую)
2026-06-23 18:46:17
1
Арабелла :
😁😁😁😁😁 дякую
2026-06-24 07:46:43
2
Таня :
Доброго ранку. А крем сиру було достатньо 1 пачки. ?
2026-06-24 07:14:34
1
Вячеслав К.UA :
2026-06-25 06:46:54
3
Валентина Кулик :
Ідеальний тортик,а можна добавити замість крем сиру,сметану.Дякую за хороший рецепт.
2026-06-23 17:16:35
1
Вячеслав К.UA :
цікаво😳
2026-06-25 06:47:20
1
Кулик Андрій :
якраз в холодильнику є кабачки.Завтра приготую
2026-06-23 16:46:49
1
Olena_🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦 :
якщо б була озвучка , що за чим
2026-06-26 14:07:09
1
To see more videos from user @pauza.ua, please go to the Tikwm
homepage.