Питання а нахуя? я в 2024 році, купив права, оплата автошколи, довідки, талончик, і гроші інспектору, все разом вийшло 25к грн, і ~5годин мого часу,
2026-06-24 00:18:37
6
Браток :
Кріпись я такий самий тільки 3 рази оформляли🤝🏻
2026-06-23 21:35:22
7
A r t e M 7 7 7🇺🇦 :
за шо ти так встряв
2026-06-23 16:47:11
20
jella⛩️ :
на апеляцію подай протягом 10 днів з моменту винесення постанови і бажано з адвокатом
2026-06-24 06:23:55
6
user33054392739511 Олена :
За що?
2026-06-24 08:55:48
0
Irina :
так менты и судьи это одна система ,надо хороший адвокат, чтобы выиграть дело
2026-06-24 05:32:28
8
В О Л Ш Е Б Н І К 4 0 0 4 :
3 года їздив без прав із 7 разу здав
2026-06-24 10:26:58
2
dmitiy_seergeevich92 :
Сейчас проблема с пересдачей, пока не могу найти человека 2 года назад просто было.
2026-06-24 02:40:23
1
ffffds74 :
Отой і думай 🤔
2026-06-24 13:16:27
1
Равшанчик :
Мне также выписали Но я выиграл через апиляцыю
2026-06-24 05:33:09
3
RRRAtIShKa :
Мне менты сказали что судья может оставить только штраф или только лишение,а что тебе судья сказала?(тоже скоро суд по 126 ч5)
2026-06-23 22:22:25
2
N :
Не прав, а позбавлення права керування транспортними засобами на 5 років, ти не можеш сідати за руль тепер, і здати на права в продовж 5 років, в мене тож таке
2026-06-23 22:30:21
4
Олександр :
Кулега 💪💪💪😅
2026-06-23 21:07:45
3
topboy5964 :
так само
2026-06-24 11:50:38
1
HUMAN :
Я подавал на апелляцию и выиграл
2026-06-24 05:26:56
3
☢️АЗОТ☢️ :
Таке же брат
2026-06-23 21:29:04
0
⚒️🪂 DIDISHKA 🪂⚒️ :
Я без хейту 🙈 мені просто дуже цікаво чому не отримати права ? 😅 якщо ви вмієте їздити це ще краще, і швидше
2026-06-24 04:01:58
9
тоm :
ну нормально, нечего было кататься
2026-06-23 20:34:39
3
Barmaley_41_ :
130
2026-06-24 04:51:21
2
Богдан Югалдин :
У мене також 126ч5)
2026-06-24 03:28:00
1
оааота :
о у меня тоже 😅
2026-06-24 04:50:22
1
svitlyk :
У мене 2 таких по 40к 🫠
2026-06-23 23:06:23
4
goofy :
сочувствую у меня такое же 😂😂😂
2026-06-23 21:33:29
0
To see more videos from user @paliyofficial, please go to the Tikwm
homepage.