Юлічка, було видно, шо і як... мене засмутив Ектор своїми коментарями. не дуже ввічливо... прикро ..ну то на його совісті....
а ВИ молодчинка!!! не перейматися, нехай у вас буде добре!!!!💕
2026-06-24 05:32:21
2
Ксюша :
Як завжди- всі винні а я зірка
2026-06-24 04:19:35
62
Александра :
Ну,блин все как всегда все вокруге виноваты,а она богиня!!!
2026-06-24 08:48:52
20
Sveta Sveta :
По заслузі
2026-06-23 19:08:57
34
Наталка💥 :
Сильний кулінар дала окремо сіль, бо каже: я забула посолити👌
2026-06-23 19:37:12
22
Іра Величко :
Схудла
2026-06-24 15:26:05
0
Igor shik :
Шоу не кулинар кращий , а зио Ектору сподобається своїми людськими якостями
2026-06-24 10:26:15
0
Sveta Sveta :
😂😂😂
2026-06-23 19:08:44
0
Людмила Лук'яненко :
😅😅😅
2026-06-24 04:40:35
0
Olenka_9235 :
🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
2026-06-24 09:19:34
0
To see more videos from user @vira.news1, please go to the Tikwm
homepage.