Мені 16-ть і я вважаю, що ви все правильно зробили
2026-06-24 07:38:41
3982
𝖈𝖆́𝖑𝖑𝖆𝖙𝖊🫀 :
Та 20 це вже потолок, і то не дуже…а тут 25…
2026-06-24 15:45:15
1043
...Lisa... :
звісно винятки існують, проте на власні очі хепі енд таких стосунків не бачила
2026-06-24 06:50:34
974
yebaninapowna :
колись вона вас зрозуміє і буде вдячна ❤️🩹
2026-06-23 17:11:35
1982
Відьманута Тіна :
І є ЗАКОН!
2026-06-23 20:33:52
374
Yana :
Ну і де ви не праві? Думаю, з часом вона вас зрозуміє, ви вчинили правильно.
2026-06-24 12:13:16
626
✧Kiro✧ :
ваші слова це сто процентів правда і істина. надіюсь в майбутньому я буду експресивніша ніж ви, але зараз у свої 25 моя експресія трошки в тормозухє. я в свої 16 тоже наробила, до такої міри що я дуже пожаліла.. і якщо я ьуду мкти дочку чи сина я буду говорити про такі дурниці не слід коїти, і не погоджуватися на менше.А і ще кохання це не раптово а те що ти любиш постійно навіть якщо характер прям ужас 😁
2026-06-25 05:26:33
52
твоя хрещена фея 🧚♂️ :
ви гарна мама
2026-06-24 08:55:08
322
kxe :
Мені було 19, коли я почала зустрічатися з 25-річним. З огляду на те, що я виглядаю значно молодше свого віку, це був досвід, який тепер здається мені досить крінжовим. Дякую за урок — і до побачення.
2026-06-24 03:56:28
273
Marichka :
Молодець!!!
2026-06-23 21:08:15
93
supervisor007777 :
Виросте- зрозуміє
2026-06-25 05:46:42
65
gulbesheker_13 :
Ви чудова мама. Колись ваша донька зрозуміє наскільки 😊 А поки що, терпіння Вам😊
2026-06-24 12:09:55
61
Настя Губаренко :
Ви дуже правильно зробили, вона все зрозуміє. 🫶
2026-06-24 10:35:52
77
Iren_podvirna :
Якщо після розмови з Вами, він злився то все з ним ясно😂, не наш клієнт. Я з чоловіком почала зустрічатись в 16 йому було 23. Розмови з батьками було не оминути, але він пройшов це випробування😅. Результат: мені 24, не вагітна і не родила( за це найбільше мама переживала). В здорових стосунках вже майже 9 років, 4 роки живемо разом і 1 рік в шлюбі 😊
2026-06-24 16:24:39
62
pi_bodi :
Ви все вірно зробили моя повага
2026-06-24 18:38:58
46
emokid2004 :
ви чудова мама! вона обовʼязково все зрозуміє
2026-06-24 13:52:27
47
† КОЧІВНИК † :
Ви розумничка.Все вірно.
2026-06-24 19:28:32
16
Такса :
Ви гарна мама! Повірте, що виросте і усвідомить наскільки ви були праві і подякує вам❤️
2026-06-24 14:29:20
24
Anna :
Я вважала себе дорослою в 14 років і зробила багато помилок. Тому в такому віці і правда потрібна допомога батьків
2026-06-25 08:39:49
19
SvitLanA💙💛 :
Ви на всі 200% праві.
2026-06-24 18:13:04
7
Free Man Fly :
Все це правильно але мама забула по вік згоди і якщо б дочка була трохи більш підкована то мама не мала би ніякого впливу ....
2026-06-24 23:30:29
6
nakurylozumba :
Моя теж таке робила. Але хлопцю було 19. І він теж пішов. Тоді я не розуміла, що саме це і є підтвердженням того, що він від мене хоче. А якби була отака любов він би не пішов
2026-06-24 19:22:17
18
To see more videos from user @thruemotions, please go to the Tikwm
homepage.