eu am un cine și a mincat mereu aceste ingrediente și are 18 ani și nu ea fost nimic ma ruga în toată ziua sai dau
2026-06-25 10:20:12
2
Life is live :
Cățelușa mea a mâncat de tot ce am mâncat noi și a trăit 18 ani. De la vârsta de 5 ani nu i-am mai făcut niciun fel de deparazitare externă sau internă ! Nici măcar dinții nu i-au căzut. Cel mai mult i-a plăcut șunca și ciocolata!
2026-06-25 15:23:15
1
Daniel Cristian :
Drojdia proaspătă este pentru piele vitamina E
2026-06-26 04:02:06
0
Daniel Cristian :
Pal el mia furat ciocolata.
2026-06-26 04:01:30
0
Die Florin :
minciuni
2026-06-26 03:58:04
0
Bebe Zoro :
Sînt minciuni 😳😳😳
2026-06-26 15:00:39
1
Irina Craciunica :
😭😭😭
2026-06-26 18:20:21
1
nicuschiopu2 :
👍👍👍
2026-06-26 15:38:04
0
Zaharia Gina :
🥰🥰🥰
2026-06-26 15:45:36
0
CRISTI MONDIALUL :
🤣🤣🤣🤣
2026-06-26 23:51:14
0
Dumitru Baragan :
😁😁😁
2026-06-26 10:29:48
0
Mircea Dumitrasciuc :
🥰🥰🥰
2026-06-23 17:26:17
0
To see more videos from user @petrut_bogdan55, please go to the Tikwm
homepage.