@real.ukraine.talk.ua: Настав час чесно поговорити про те що руйнує нас зсередини. Хто правий а хто винен у цій ситуації. Напиши свою історію та думку в коментарях бо це стосується майже кожної родини сьогодні. #українцізакордоном🇺🇦 #українцівнімеччині #сімя #життязакордоном #еміграція
у кожного свій шлях і свій вибір, ніхто не вправі засуджувати інших!
2026-06-23 17:37:01
96
Quora :
Треба просто поважати особистий вибір кожного і розуміти головне, що кожен має право чинити так, як вважає за потрібне. Кожен з нас проживає своє життя як може і дорікання іншим нікому ще не допомагало. Хотілося б, щоб все-таки люди більше поважали особисті кордони один одного.
2026-06-23 20:30:05
22
Tatiana :
Така болюча правда Що буде далі час покаже .
2026-06-23 19:12:06
33
user83219717497934 :
Цілком з Вами згідна.Я в Англії і тут я своєю ніколи не стану ,а в Україні я вже не своя.
2026-06-23 18:51:48
20
BonBon :
Я навіть друзів в Україні втратила - через заздрість, що я виїхала.
Але я рятувала себе і маму 80 років, яка була дуже хвора, а за кордоном у неї є шанс жити.
Нашого дому в Україні вже не має, тому будуємо наше нове життя у Німеччині.
Мені байдуже, що я тут ніколи не стану "своєю" - в Україні я теж ніколи не відчувала себе реально комфортно, але тут є найголовніше - безпека, над головами ніякий хлам не літає...
Ми живемо дуже просто і без "багато грошей", але тут безпечно...
Залишилося буквально пара людей в Україні, з якими ми спілкуємося, все інше не має значення - життя занадто коротке, щоб думати про інших... Своя сорочка завжди ближче...
2026-06-25 10:19:09
7
LANA :
Дякую за ваше розуміння, це так і є.
2026-06-23 18:42:54
7
Валентина Капуp :
За кордоном особливо розумієш ціну людяності. І як боляче буває, коли підставляють не чужі, а свої. Після такого менше довіряєш словам і більше дивишся на вчинки.
2026-06-24 09:49:38
17
Alexandra :
Болюча правда і кожного можна зрозуміти....❤️❤️❤️
2026-06-23 20:10:20
2
Halyna :
дякую.за слушне відео
2026-06-23 17:39:41
5
дикій :
ніколи .
2026-06-23 20:20:27
1
🇺🇦🌹МАРИАННА🌹🇺🇦 :
ДЯКУЄМО ЗА ПРАВДУ.🙏🙏🙏
2026-06-23 18:27:26
3
Лариса Бубнова :
Дякую! Ви все правильно говорите.
2026-06-23 18:46:47
16
stanislavivna :
4 роки в Німеччині, в цьому році повертаюсь додому
2026-06-25 08:59:06
6
Ольга :
умнее и актуальнее ролика я не видела 5й год с внуками в Германии....Божьих благословений тебе
2026-06-25 13:06:43
2
Alena :
@Alena: Живу подвійним життям. Фізично за 2 тис км від Одеси, а онлайн працюю вдома в Україні . Якщо мені б сказали що я не повернуся, я б витримала. Але це триває так довго, що я вже відчуваю, що я і не тут і не там. Від цього постійно у депресії
2026-06-26 15:11:44
2
userahndjyc5tn :
ШАНС , Є ☺️.
2026-06-25 17:16:36
2
Лариса Коба :
Все вірно сказано 🥰
2026-06-24 13:35:05
5
Оксана Долобанько :
Вы очень правы, но очень важно, чтобы люди остались людьми.И не важно где человек находится .
2026-06-26 11:55:08
2
user6817186576684 :
золоті слова,болюча правда.
2026-06-24 12:12:28
7
Лілія :
Так і думаю,сама це проживаю зараз🥺
2026-06-23 19:12:50
1
kostya.burlaka :
Так 👍👍👍
2026-06-23 17:36:09
1
Валя Зарічна💞 :
В кожної людини своє право вибору.
Я нікого не засуджую.
Я живу в Україні і дякую Богу за все.
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-25 11:35:44
2
Вера Бабич :
так
2026-06-23 18:18:08
1
user1209 :
діти прижились без проблем, а от у дорослих рана, яка ніколи не загоїться😥
2026-06-25 06:42:31
5
Aisa :
у кожного своя історія
2026-06-25 09:22:29
3
To see more videos from user @real.ukraine.talk.ua, please go to the Tikwm
homepage.