Nie ma zmiłuj się!
Wołyń pamiętamy, i pamiętać będą nasze pokolenia. Tak nam Boże dopomóż!
2026-06-24 03:38:24
10
alajaszczyszyn :
Faktycznie fajna animacja, szkoda że nie ma polskich napisów 🥰
2026-06-24 03:39:28
3
Iwona Piotrowicz :
Tak straszne, ze trudno ogladac! A to tylko mala czastka tej masakry… Zadne bajki czy legendy!!! Sa jeszcze swiadkowie!
2026-06-24 06:49:56
1
Beata A. Liszka :
Bardzo dyplomatyczny film, ze wspomnień tych, którzy przeżyli przed oczami mam dużo gorsze obrazy. Ale nie na wszytko ludzie są gotowi, choć ludzie ludziom taki los zgotowali 😞
2026-06-24 07:20:54
3
mediomatorka :
💔
2026-06-24 05:12:52
1
Skuciu :
😭😭😭❤❤❤
2026-06-24 03:56:05
1
Moni53cz :
😡🥺
2026-06-24 06:18:44
0
Magdalena_Martaa :
@Poprostu_Paula
2026-06-24 06:51:24
0
pielgrzym :
👍👍👍
2026-06-24 05:51:13
1
szYDERCa :
.
2026-06-24 04:16:50
0
Jeremi Wisniowiecki :
😡😡😡😡😡
2026-06-24 05:06:24
2
To see more videos from user @gregortra1, please go to the Tikwm
homepage.