які ви молодці що катаєте і радієте житю попре все в цьому і є сила українців тому все буде Україна вам гарних ємоцій і нехай Бог береже від злого .люблю тебе.
2026-06-23 20:39:42
9
BOHDAN :
Раніше не було це напевно недавно зробили
2026-06-25 07:11:48
7
🦅 :
Там ще можна квадро покатитися а в зимку на лижах класно там
2026-06-25 11:22:08
4
🍷 :
😍
2026-06-27 07:06:49
3
Андрік з Заводу :
а де це таке?
2026-06-23 19:47:57
3
Viktoria :
Вчора якраз тільки звідти приїхали, дуже гарно!!!
2026-06-25 12:20:59
3
oldzja :
Водяники то любов🥰
2026-06-27 05:37:29
2
лора :
я проживаю у цьому краю
2026-06-26 19:09:32
2
Олександр :
я подумав до це в стецівці😁
2026-06-24 05:53:56
2
Dyvnyy Chuvak@. :
🔥🔥🔥😍💚
2026-06-23 19:14:17
1
karelen :
їздили діти на екскурсію. можна їхати якщо поближче. бо дорога щоб доїхати того не вартує, щоб окрім мельниці і гойдалки нічого не було. єдине - комплекс Зерноленд платний, куди і їздять, а по дорозі на 5 хвилин фотографуються біля гойдалки
2026-06-27 10:59:04
1
Iryna :
Я була там, дуже гарно 🤗🥰🥰
2026-06-27 09:04:37
1
dasha :
Водяникии😻😻 просто краса
2026-06-26 21:46:35
1
Васіліска-сосіска :
я там була
2026-06-26 14:42:30
1
Максим Колотуша :
🔥🔥🔥
2026-06-25 04:28:43
1
Nelli🌸 :
2026-06-25 02:01:16
1
ХатівЯр :
О прикольно 👍, гарна локація ☺️
2026-06-23 18:39:58
1
mr. Grinch ua :
💚💚💚
2026-06-23 19:25:59
1
Stas Polessky :
😍
2026-06-23 19:53:04
1
✅ДядяШурікシ :
🔥🔥🔥
2026-06-28 12:45:20
0
Я Українка :
а вхід скільки коштує.? Це ж у Совиному яру.
2026-06-25 03:54:39
0
Liudmyla :
2026-06-27 21:55:58
0
Марія Карпова :
😂😂😂
2026-06-27 08:17:24
0
Serж_UA :
🥰🥰🥰
2026-06-23 19:27:32
0
To see more videos from user @mavka_lisova666, please go to the Tikwm
homepage.