@onongrillandpierogi: 🇵🇱 Ale dziś gorąco w Londynie! ☀️ Jutro wracamy pod CityPoint i będziemy tam od 11:15 do 14:15. Jeżeli dopadnie Was głód w porze lunchu, wiecie gdzie nas znaleźć. Wpadnijcie po coś świeżego, smacznego i przygotowanego z uśmiechem 🙌😃 Spokojnego wieczoru i do zobaczenia jutro! 👋 🇬🇧 It’s a hot one in London today! ☀️ Tomorrow we’ll be back at CityPoint from 11:15 AM to 2:15 PM. If hunger strikes at lunchtime, you know where to find us. Stop by for something fresh, tasty and served with a smile 🙌😃 Have a relaxing evening and see you tomorrow! 👋