@elena.anisoreac: #digi #internet #router #gratuit

Elena
Elena
Open In TikTok:
Region: RO
Tuesday 23 June 2026 18:39:16 GMT
1331397
29696
990
27008

Music

Download

Comments

tr1zoru
TG×Tr1zoru :
Mda nu ms, prefer "octopus-ul meu"
2026-06-24 10:13:41
298
pescarul72
pescar72 :
Routerul merge bine,internetul funcționează prost la Digi
2026-06-24 06:55:52
57
claudiu561
 IF⚜️🫡✨ ClauDiu ✨🫡 ⚜️IF  :
Asta îl am si eu de la,eii Digi Wi-Fi 6 merge perfect 👌
2026-06-24 07:29:51
162
maria.voicu746
Maria Voicu :
M-a distrus psihic internetul de la Digi în ultimele 3 săptămâni cred că mă mut de la ei🥺🥺🥺
2026-06-24 05:51:43
32
ghitadutu
Ghita Dutu :
Mai simplu am renunțat la ei cea mai spurcată firmă.
2026-06-24 01:31:45
21
laelaisor
nicusor :
eu plătesc 3lei pe luna nu-i gratis
2026-06-24 06:38:03
24
alex234532124
alex :
Nu este gratuit plătești 0,60 Euro pe lună.
2026-06-24 09:02:01
21
alynna_aly
🔥💥Alina💥🔥 :
Nu este nimic gratuit,se plătește 3 lei chirie pe luna. Eu am comandat de mai bine de o lună și nu l am primit.
2026-06-24 16:45:13
12
b.atico
Ati :
este gratuit da,dar am dat comanda si nici peste un an nu mi-a venit....
2026-06-25 09:53:30
7
61fofa
61fofa :
nici un router nu este gratis,îți baga chirie lunara
2026-06-24 17:04:58
8
user67223408003262
user67223408003262 :
cea mai proasta rețea,Digi.
2026-06-25 08:47:01
10
l_giulialohan3
Giulia🤍 :
Acel ruter “gratuit” merge mai prost ca cel pe care îl montează ei de la început 🫣
2026-06-24 05:21:54
14
tiberiu.sisu
Tiberiu Sisu :
In primul rand ala nu este un router. Ala se numeste ONT, functia wifi e bonus sa zic, asa ca nu ai cum sa te vaiti de ceva gratuit.😉
2026-06-24 03:27:21
39
adrianrosu39
Adrian Rosu :
Eu platesc 2 lei pe luna chirie la el deci nu e chiar gratis ! Tot la digi
2026-06-24 03:55:47
8
cristi912bmc
cristi912bmc :
și cu al 2-lea router, tot prost functioneaza....
2026-06-24 09:26:01
6
alexandruflorentin11
Alexandru Florentin :
dai chirie , nu e gratis
2026-06-25 10:18:01
7
galaxya3ands6hype
GalaxyS6hype :
eu am Zte digi wifi 6
2026-06-24 09:02:33
7
darkl0ver19
dArk08 :
nu e extraordinar nici ala🤣
2026-06-24 03:04:55
19
george170610
George 17063 :
am eu și tot" că naiba merge" și nu este gratuit plătești 3 Ron pe lună
2026-06-24 03:14:10
7
cristinaeftei72
Cristina Eftei💖 :
de ceva timp merge foarte lent
2026-06-24 05:08:56
19
madalinamady90
Madalina Mady :
nu e gratuit.am la fel si plătesc chirie la el .poate nu știi dar este inclus in factura
2026-06-24 16:30:00
11
ivanoveugen
Ivanov Eugen :
Am pus si eu acest mesh wifi 6 de la Digi si aproape nici o diferență...chiar în ultima vreme merge mai rău ca înainte
2026-06-24 19:07:44
5
useruddbdkdisijhhh
useruddbdkdisijhhh :
Bună! Informația este eronată,routerul este în custodie și poate fi cu taxă de 3.05 lei, comanda o poți face direct din contul de client dar și în call center sau magazine digi, modelul de router pe care îl primim diferă în funcție de contract, iar pentru montare nu se aplică taxa, echipamentul trebuie să l ridice titularul din magazin, din contul de client dacă plasezi comanda este posibil să ți apară și livrare prin curier. Dar în principiu dacă nu funcționează corespunzător internetul mai întâi ar fi bine să suni în call center ca să se găsească soluția potrivită, nu mereu este nevoie să înlocuim sau să mai adăugăm un echipament. Routerul ajută pentru o viteză mai bună, o acoperire mai mare.
2026-06-24 01:12:48
9
goguta2008
goguta2008 :
nu este gratuit. costa 3 ron chirie lunara. e veche chestia.
2026-06-24 05:37:48
12
sami.daniela05
Sami :
gratis dar plătești chirie in fiecare luna
2026-06-24 04:00:13
6
To see more videos from user @elena.anisoreac, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About