@.kocia.morda: To jest mój low effort opinion piece na temat Dawida Kacprzyka, korupcji, populizmu itd, za który zbiorę pewnie dużo krytyki, ale trudno. Nie będzie to pierwszy ani ostatni raz.#foryoupage

Kocia Morda
Kocia Morda
Open In TikTok:
Region: PL
Tuesday 23 June 2026 19:19:16 GMT
6811
495
42
22

Music

Download

Comments

sinkedinshadow
Sinkinshadow :
Co? XD Trzaskowski wiedział o tym od roku. Gdzie tu system zadziałał?
2026-06-24 04:49:25
1
momokvak
momokvak :
Ciekawy materiał, skłania do refleksji, podoba mi się Twoje holistyczne podejście w tej sprawie
2026-06-23 19:42:59
22
jf5555000
Jolaaaa :
powiem tak. tak,to prawda
2026-06-24 07:52:59
0
aniakosmalska1
Annika_27 :
CUDOWNIE bardzo dziękuję że powiedziałeś to głośno👌
2026-06-23 21:32:35
10
gtfjkyrfuirgh6362
dorota :
świetny komentarz. dziękuję
2026-06-24 04:28:47
5
pawelnejman7
pablosnajmos :
2026-06-24 04:17:17
2
dominikzak808
dominikzak808 :
2026-06-24 03:56:15
2
bozenajanik5520
bozenajanik5520 :
Podziwiam cię, rób swoje 👏
2026-06-23 23:33:51
5
dy4d41ne3euc
Dzozef :
Przestańmy głosować na POPIS
2026-06-23 20:31:22
5
topidrut6
TopiDrut :
zgadzam się👍👍
2026-06-24 03:32:38
0
izydor_pomidor
Izydor Pomidor :
2026-06-24 05:28:19
0
best_fatherintheworld
Best father in the world :
chciałem skomentować ale niestety obawiam się, że nie zrozumiesz
2026-06-23 22:47:04
2
rollo471
rollo471 :
denil
2026-06-24 02:29:36
0
pamelka_modelka
Pamelka_modelka :
A ja uważam, że to bardzo zabawne. Rząd Tuska postanowił obciąć wydatki na NFZ. Coraz głośniej mówiło się o tym, że nie ma jak leczyć ludzi - brak wypłat za świadczenia, brakuje pieniędzy w budżecie, tak jak od początku było wiadomo. Żeby nie mieć spadków poparcia - postawili na medialną nagonkę na to, że to pazerni lekarze za dużo zarabiają, posługując się jednostkowymi przypadkami. I ups, wtopa, okazuje sie, że jeden z tych lekarzy jest od nich i działa na nich. Tona w tym, co sami wyprodukowali. I nawet im nie współczuję, bo dosyć mam myślenia, że są tylko dwie opcje i ponieważ druga jest gorsza, to trzeba walczyć o to, żeby wygrała ta, która też jest fatalna, ale “nie aż tak zla”. Prowadzi nas to donikąd.
2026-06-23 20:34:55
8
thoby_bubu
Thoby_Bubu :
Nie zapominaj ze wladza sie tym zajela dopiero kiedy afera wybuchla zamiast zajac sie tym kiedy tylko sie zaczela.
2026-06-23 23:16:45
2
nicnawiare
Nic Na Wiarę :
A ja mam w tym jeszcze inne podejście. Sytuacja w której aktualna władza musi radzić sobie ze skandalami, których sama jest winna i nie zamiata problemów pod dywan, jest dla mnie lepsza od jakiejkolwiek innej. Nigdy nie będzie perfekcyjnego rządu. Jedyną naszą obroną są procedury, które będą wykrywać, karać i minimalizować nadużycia. W takim ujęciu aktualna władza jest o wiele rzędów lepsza od poprzedników.
2026-06-24 02:49:42
4
kacpeyluuzn
QUTA3 :
w tej sprawie raczej większą aferą jest salonik w którym przyjmowani byli poza kolejnością politycy KO a mam wrażenie że raczej sprawa płacy młodego lekarza jest tu poboczna
2026-06-23 23:34:21
2
so.trbalski
słoń trąbalski :
Nawet jeśli to mi to nie przeszkadza 🤷‍♂️ten rząd to syf który niczym się nie różni od pisu
2026-06-23 22:46:59
1
marekmoowi
MarekMoowi :
Jak tego kalibru afery byly za PiSu to nie się tym nie przejmował.
2026-06-23 21:13:14
3
kooba5
El GatoTato :
Problemem nie jest lekarz. W systemie jest takich mnóstwo. Ale wizerunkowo…. Problemem jest reakcja polityków i rządu. Nic nie wiedzieli. Nic się nie stało. Jak się stało to mało. I musieli się zorganizować „na lewo” bo mają dużo pracy. Jak mają czekać jak muszą zdążyć. Nie zaproponowano zmian systemowych. Nie powiedziano że jest źle i zrobił źle. Przecież oddał 1/3. No wiesz. Wtf. Są rządem a nie zaproponowali żadnej drogi naprawy. Złapali to oddał. I nic się nie stało. I „niedasie” nic zrobić. To kto ma tym się zająć jak nie rząd?
2026-06-24 04:38:24
1
catluverr_
t :
Jak zwykle głos rozsądku.
2026-06-23 20:26:24
2
mmmmonster.kill90
👹MmmmonsteR KiLL🇪🇺🇵🇱👹 :
Brawo młody , ładnie to rozebrałeś , teraz wymyśl jak to sprzedać jednym zdaniem 😁 A ja sprawdzę rano😁
2026-06-23 20:17:05
1
izydor_pomidor
Izydor Pomidor :
Lewa strona nigdy się nie „uczy” prawa strona nigdy nie zasypia.
2026-06-24 05:33:40
0
yoran34
yoran34 :
Całe zło tego "gównopaństwa" polega na tym, że politycy i funkcjonariusze państwa nie ponoszą odpowiedzialności za swoje błędy. To jest największe zło - niezależnie od opcji politycznej.
2026-06-24 06:24:45
0
milo1107
Milo1107 :
Abstrahując od tematu na moment W brwi sobie włożyłeś kolczyk do pępka? Pytam serio, bo z rok temu sam sobie brew przekułem i jakiś czas później znalazłem takie kolczyki które ogólnie są do pępka bo mają większą średnicę trzonu od tych do brwi XDD Tak ogólnie to się zgadzam z Tobą w pełni na ten temat, ale teraz mnie jakoś tak ten Twój kolczyk tkną i nie mogłem przestać o tym myśleć XD
2026-06-23 20:28:47
0
To see more videos from user @.kocia.morda, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About