Pamelka_modelka :
A ja uważam, że to bardzo zabawne. Rząd Tuska postanowił obciąć wydatki na NFZ. Coraz głośniej mówiło się o tym, że nie ma jak leczyć ludzi - brak wypłat za świadczenia, brakuje pieniędzy w budżecie, tak jak od początku było wiadomo. Żeby nie mieć spadków poparcia - postawili na medialną nagonkę na to, że to pazerni lekarze za dużo zarabiają, posługując się jednostkowymi przypadkami. I ups, wtopa, okazuje sie, że jeden z tych lekarzy jest od nich i działa na nich. Tona w tym, co sami wyprodukowali. I nawet im nie współczuję, bo dosyć mam myślenia, że są tylko dwie opcje i ponieważ druga jest gorsza, to trzeba walczyć o to, żeby wygrała ta, która też jest fatalna, ale “nie aż tak zla”. Prowadzi nas to donikąd.
2026-06-23 20:34:55