@ugsathajuy1: #рятувальникиукраїни#мнс#рятують#річка#літо2026

Юрій Попович
Юрій Попович
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 19:28:23 GMT
221950
2677
397
2145

Music

Download

Comments

user2070867096862
Квітка :
НАВІЩО ЗАЛІЗЛА ??????
2026-06-24 03:26:21
287
djfmtornadoleader
dj-fm :
Вопрос, нахуя?😂
2026-06-24 03:07:36
1159
mybuddni
MyBudDni :
Як, як можна залізти на дерево і не змогти злізти?
2026-06-24 05:56:31
113
roman.s.27
roman.s :
МНС це в росії, в Україні ДСНС
2026-06-23 20:43:59
135
s.shumakher
s.shumakher :
хай пару дней посидим подумает.
2026-06-24 04:51:49
554
artur.sylima
Artur Sylima :
це Мауглі?😁
2026-06-24 03:22:43
54
visotskaitatyana
visotskaitatyana :
А що молодець буде як виросте згадати посміятися♥️
2026-06-24 05:07:02
33
sherba4ok
Влад :
Мне нравятся эти умники в комментах типа чего полезла...в в детстве не лазили или такого возраста что телефон из рук не выпускает?
2026-06-24 06:12:47
93
harmoniacs
harmonia :
Автор больше удивил. Аж 4 части снял как лестницу ставят 😁
2026-06-24 04:26:24
86
anna_anna_an
💙💛Анна 💛💙 :
Молодість , емоції, адреналін! Буде що написати в творі « як я провів літо !» Добре що все закінчилося спасінням 👍
2026-06-24 12:37:54
15
volodymyr7662
мир :
просто хотіла побути наодинці
2026-06-24 07:27:59
21
ludmila.618
Людмила :
Чого було туди лізти.
2026-06-24 05:43:02
14
elena.islamova
Elena Islamova :
Просто захотіла і залізла! Мені - 49, ця до 2022 ще лазила по деревах. А моя бабуся ще в свої 74 лазила!
2026-06-24 07:36:00
9
siri20204jdhf
georg :
Соль не вся полезная читайте содержание перед употриблением
2026-06-24 03:38:06
40
user58672550973034
Олег из местных :
В прошлой жизни была кошкой .
2026-06-24 04:43:04
7
user8058129682091
♠️👿ʟɛɖɨ 😈 :
Хай сидит будет охранять
2026-06-24 10:02:04
12
user8710820484743
Тетяна :
Для чого🤔
2026-06-24 05:10:47
17
vitaliytiktok5
vitaliytiktok5 :
Пила для чого😂
2026-06-24 04:34:46
14
user.user6975
DEUS LO VULT :
не трогайте Маугли 😅
2026-06-24 06:26:03
10
user2033575208318
EVO-X :
Все будет хорошо,пускай не переживает,дети познают мир,а службы для это и предназначены чтобы спасать и радовать,такая у них работа,всем добра
2026-06-24 04:41:08
18
ded820013
DED :
Мне лестница такая надо !
2026-06-24 04:08:00
6
zina.kalenichenko
Zina.Kalenichenko :
Якось дивно! Чи то лише мені ?
2026-06-24 08:20:19
6
htaket83
htaket833 :
ля,и сидит
2026-06-24 02:20:00
13
andreykurnosenko
Андрей Курносенко :
потому что она котик.
2026-06-24 04:16:18
7
gerdattt
user2023 :
Річка така гарна, я б покупалась 🤗
2026-06-24 06:49:35
5
To see more videos from user @ugsathajuy1, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About