tylko 30? między agregatami na maszynie mam ze 40 spokojnie
2026-06-23 20:59:28
177
papryk :
2026-06-23 21:58:26
284
Jaro_1.9.3.8 :
30? Chyba na rannej zmianie.
2026-06-24 18:20:40
110
Damian Felkowski :
30 to luksus
2026-06-24 05:41:27
83
tytanowy__janusz :
30 stopni to jeszcze komfortowe warunki xd
2026-06-23 20:01:51
69
iwonawitkowska781 :
u nas przy piecu pewnie z 50 stopni oczywiście termometr jest w miejscu gdzie jest chłodniej a nie tam gdzie powinien😮💨
2026-06-24 09:52:52
52
mistermatx :
i szef jeszcze przychodzi i pokazuje ci przez 1 minutę jak zrobic to szybciej i sprawniej
2026-06-24 02:54:53
66
Joanna 79 :
Ja odmówiłam dziś pracy na popołudnie na hali produkcyjnej gdzie mamy 37 stopni zero zimnej wody żadnej wentylacji miejsca do schłodzenia się
2026-06-26 11:18:35
7
NelaB :
Hala, 75 dużych wtryskarek, średnia temperatura na agregatach 230st , miejscami na hali - na stanowiskach dalej od bramy i bardziej zasłonietych spokojnie do 48 dochodzi. Zobaczy jak bedzie w weekend gdy prognozowane sa upały po 40st w cieniu. Dużo chłodu wszystkim pracujacym na halach zycze
2026-06-24 09:34:41
32
27🖤LogicznaNieogarnięta🌴👑 :
30 stopni to ja mam w chacie, na 2 zmianie w kołchozie to ze 45 było na lekko 🥵👍🏼 nigdy tego nie zapomne że ja to przeżyłam , cud 🤔
2026-06-25 00:00:59
11
Stany_OKR :
30 byłoby super u mnie 36-38
2026-06-24 08:23:39
21
Flamesqn :
30 ? Wczoraj termometr pokazał 47 😂😂😂
2026-06-24 09:09:48
38
Alfred :
30😂😂😂 u nas jest 44 😅
2026-06-24 07:29:56
48
Łała :
U nas taki plus, że jak przekroczy temperaturę 35° to wysyłają nas do domu
2026-06-26 08:55:49
8
iquit :
30 stopni w lato na hali to całkiem dobrze u mnie ponad 40 😆
2026-06-24 07:20:54
12
Ilona Serdeczna :
Właśnie wróciłam z drugiej zmiany 😳
2026-06-24 21:23:50
6
Mocnygaz :
Powinny być jakieś dni wolne w takie mega upały
2026-06-25 05:06:49
17
Grubydżi :
U mnie było po 45 a wpisywali 25 w dokumentach 😅
2026-06-24 04:06:12
23
Araphine :
lato to jedyny okres kiedy ciesze się że mam nocki
2026-06-24 06:52:24
15
cbool :
ja 30 mam zimą he he teraz to ponad 50 tak na spokojnie . ale od 7 do 12 lub 11 reszta dnia płacona normalnie jakbym robił do 17 i co godzinę 10 minut przerwy kierownik co chwilę przynosi zimna wodę a na tych 10 minutowych przerwach przynosi Pepsi zimna
2026-06-24 05:04:14
7
KaBu273 :
u mnie 50+ w miare chłodnym miejscu 😂
2026-06-25 07:23:11
16
patrykjaca :
Najgorsze jest w tym to, że dziś to jest normalne w wielu fabrykach halach bez klimatyzacji . A za kilka lat ludzie nie będą w stanie w to uwierzyć, że tak było.
2026-06-25 09:33:54
12
Youser123 :
W hucie szkla 5 metrów od automatu termometr zamyka licznik na 60 🥰
2026-06-25 08:47:41
8
To see more videos from user @robertkruk552, please go to the Tikwm
homepage.