Неправда, пані не виглядає на 40.Дуже гарне волося.Здоров'я Вам,і вашим діткам,Божого Благословіння.
2026-06-26 16:11:05
0
mayarotar19 :
Молодець як жінка,як мати. Так тримати
2026-06-24 16:01:26
7
gerasim :
ти супер❤️❤️❤️
2026-06-23 19:58:31
6
user3717694743098 :
НЕ дай Боже з Івана Пана
2026-06-24 14:06:33
4
❤️❤️❤️Toma❤️❤️❤️ :
Стараюсь не коментувати , але я думаю , що всьому свій час .Я люблю блогерів молодих .Вибачте , але люди мають набагато більше грошей і простіше відносяться до життя, мають високі посади і трішки простіші .Але це таке ,як казала моя бабця :" Не дай Боже з Івана - пана".