@wael.__.0: #cette_chanson🤤❤️‍🔥 #explore #paratiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii #fyp #إعادة_النشر🔄

𝓦🪼
𝓦🪼
Open In TikTok:
Region: DZ
Tuesday 23 June 2026 19:54:14 GMT
191
37
0
1

Music

Download

Comments

There are no more comments for this video.
To see more videos from user @wael.__.0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

NIE MAM JUŻ SIŁY ROBIĆ LIVE-ów. MARTWIĘ SIĘ O MOJĄ PRZYSZŁOŚĆ... Muszę znaleźć dodatkową pracę, w ramach mojej działalności gospodarczej, dodatkowe zlecenia, zarobki... Nie mam już siły robić tych LIVE-ów tak często i męczy mnie aktywność w internecie, kontakt z widzami, zachowanie internetowych hejterów i przykrości jakie przez nich przeżywam.... Nie będę już tak często robić głosówek i PODIÓW na moim serwerze Discorda. Przepraszam... To dla mnie duży wysiłek i poświęcenie dużej ilości czasu... Wczoraj miał być spokojny LIVE ale przyszła do mnie koleżanka(...), to nie było zaplanowane i stare demony znowu mnie
NIE MAM JUŻ SIŁY ROBIĆ LIVE-ów. MARTWIĘ SIĘ O MOJĄ PRZYSZŁOŚĆ... Muszę znaleźć dodatkową pracę, w ramach mojej działalności gospodarczej, dodatkowe zlecenia, zarobki... Nie mam już siły robić tych LIVE-ów tak często i męczy mnie aktywność w internecie, kontakt z widzami, zachowanie internetowych hejterów i przykrości jakie przez nich przeżywam.... Nie będę już tak często robić głosówek i PODIÓW na moim serwerze Discorda. Przepraszam... To dla mnie duży wysiłek i poświęcenie dużej ilości czasu... Wczoraj miał być spokojny LIVE ale przyszła do mnie koleżanka(...), to nie było zaplanowane i stare demony znowu mnie "opętały". Mamy na siebie zły wpływ. Już więcej nie zrobię z nią takiego LIVE-a, zresztą ona też nie chce. Boi się internetowego hejtu bardziej niż ja... Poradźcie mi coś na czym można zarabiać. Widzowie nigdy nie mają dosyć... Ja dzisiaj odpoczywam. Ledwo wstałam. A internetowi hejterzy już mnie wysyłali do streamera Ajemge1 na kolejnego LIVE-a. A potem domagali się głosówki... Najchętniej nie robiłabym jutro LIVE-a, nie mam siły... Chcę robić też inne rzeczy. Nie tylko spędzać czas w internecie... Muszę się wyplątać z tej pułapki bo to co robię nie sprawia mi już radości, nie wywołuje pasji i nie daje satysfakcji. W dodatku coraz gorzej wszystko mi wychodzi... Wiele to dla mnie znaczy, że są wokół mnie życzliwe osoby... GDYBY NIE ONI, NIE WY, BYŁOBY MI BARDZO CIĘŻKO... DZIĘKUJĘ... Proszę o Wasze rady co dalej robić ze swoim życiem i karierą.... * wczoraj nagrany filmik na Tik Toka, ujęcie z drugiej kamery

About