@pesic_992: #cene #inflation #1993 #fyp #foryou

P E Š I Ć
P E Š I Ć
Open In TikTok:
Region: RS
Tuesday 23 June 2026 20:20:17 GMT
41623
850
68
1104

Music

Download

Comments

ivicatasictaske
Ivica Tasic Taske :
sve smo blize ovome
2026-06-24 05:17:58
87
sassa5607
sashaa 11.11.Skorpija... :
pa mi smo bili milioneri🤣🤣🤣😂😂😂
2026-06-24 07:11:00
41
lunarostrich
blablaman :
Ja sam te godine punio 17 godina, sećam se ovoga i ne želim da se ikad ponovi ovakva godina, a ni cele devedesete generalno.
2026-06-24 11:19:20
22
marija.kargotic
mara🧠🥰 :
to nam se vratilo,neka nam kad trpimo
2026-06-24 05:55:35
21
ceca4496
ceca :
Nista se nije promenilo 😂😂😂😂😂
2026-06-24 08:23:52
11
mikanklicko
@gocadjurdjevic :
neponovilo se ,sad ima svega
2026-06-24 07:27:27
12
ruzica008
RUZICA :
93 ne ponovilo se nikad vise😭😭
2026-06-24 11:52:49
5
user228101745101
Падињак изнад свих :
Преживели
2026-06-24 08:39:24
4
a2270052
Aлександар Искушеник :
ја сам тада живео најбоље
2026-06-24 12:15:42
1
studentpobedjuju2026
ПУПИН 2.0 :
Poneses kombi para i ono jedva ako je imalo da se kupi korpa namirnica
2026-06-24 08:55:40
4
milorad.radivojev1
Milorad Radivojević :
Sad su isti na vlasti.
2026-06-24 11:35:15
0
zokam050
Zorica.🌺🐝🌺 :
ALA SMO BILI MILIONERI
2026-06-24 08:19:09
1
7yearsingaslight
Honey_Badger :
Laganim radom svi smo bili milijarderi tada.
2026-06-24 08:05:58
1
jugovicstefan
JugovicStefan :
#pakao
2026-06-24 01:38:22
2
poludeligoku
Полудели Гоку :
У овоме сам одрастао, имао сам 3 године
2026-06-24 10:00:35
1
lovrens6
LovreNS :
Kako kazu , bile su dobre 90te
2026-06-24 09:10:35
1
milchagogo
Goran milcha :
Tada nije bilo robe po stalažama, a danas isto, ništa nema kvalitet, ko da je prazno, prodaje se otpad, nema neke razlike, tad bilo makar kvalitetno, Sada ima sve a ništa ne vredi, a tada je vredelo a nije bilo
2026-06-24 14:52:12
0
bane8884
bane :
2026-06-23 21:41:59
0
jela_strela
Jelena Helena Hélène Hellen :
živimo već vidjeno
2026-06-24 12:44:03
0
misterno999
MisterNo :
Zlatno vreme nazadnjaka I sps, Plata 5 maraka prevedeno u dinare.
2026-06-24 13:02:12
3
radejovanovic73
Jagodar :
tako je bilo do 1 januara 1994. Sto to ne kažete. Ja u 1994 -oj imao 400 maraka platu doduše kod privatnika. To je kao sada 2000 evra
2026-06-24 17:14:39
1
luxgradnja
Goxi :
jedino tada sam bio milioner🤣🤣🤣🤣
2026-06-24 15:48:12
1
user47012324336635
Slavko :
Tada smo svi bili milioneri.
2026-06-24 15:14:45
0
rale6654
... :
Све исто,мислим пара нема
2026-06-24 15:05:46
0
user79387481811853
user79387481811853 :
Dame i Gospoda dolazile u Skoplje da kupuju jeftinije i kvalitetni detercend i kozmetiku , pa sve do šećer i jestivo ulje , iste te godine 1993 godine , kao da je juče bilo kako lete godine a i život proce .
2026-06-24 08:02:04
0
To see more videos from user @pesic_992, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About