@revizioner: Здається, тоді ми були щасливіші, ніж думали. Правда?😎

Serhii Shapirenko, Revisior
Serhii Shapirenko, Revisior
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 23 June 2026 20:21:16 GMT
54669
4129
116
1714

Music

Download

Comments

yurii.name
YuriiName :
ми тоді класно жили через те, що не були дорослими
2026-06-24 20:37:40
166
nickolass_bond
Nickolass_bond :
Просто були дітьми, класним те життя теж не назвеш.
2026-06-27 00:52:12
16
alisavakoliuk
Alisa :
літо, річка з ранку до вечора,друзі і ця пісня в когось на маленькому магнітофонів і все життя по переду🥺
2026-06-26 06:56:37
26
gamora050
ГаморА :
Блін, реально були класні часи 🥹 аж душу рве …
2026-06-26 05:52:53
12
pavlo691808
Pavlo691808 :
Було класно 👍 де ж та кнопка «Replay»?
2026-06-26 06:51:53
1
user9748438771390
Юл Си :
каждый процесс был как ритуал...а сейчас доступность обесценила все
2026-06-27 09:28:41
1
lord.sith.666
Серж :
Любой год до 22 был крутым
2026-06-26 19:46:59
1
pavloskarbyk
pavloskarbyk :
Щось в око попало😢
2026-06-24 06:04:47
8
metaxa879
metaxa :
чого ж не знали) здогадувались, просто думали далі буде ще крутіше) а воно он як повернулось🥲
2026-06-26 19:22:13
1
maximys_84
Затайдух Василь :
Аж просльозився)
2026-06-26 17:36:25
2
nataliatverdun
NaTa Li :
Це було по-справжньому ☺️
2026-06-26 17:32:25
3
processsor
A_Zgr :
тоді просто не було війни...
2026-06-26 04:57:00
3
bdjdiebdkso
bdjdiebdkso :
Детство и юность а не лучшие времена. Так с любым поколением и в любые времена
2026-06-24 15:10:45
6
user46386311714823
OT :
Это было лучшее время, все технологии росли на наших глазах и у нас ещё было лучшее детство и юность 🙌🙌🙌
2026-06-26 04:16:29
6
user3408768257573
Макс Хой :
А зараз це все в одному смартфоні 🤔
2026-06-26 10:15:25
1
sviatoslavlob
Sviatoslav Lob :
Якщо сам монтував, то незаслужено мало переглядів
2026-06-25 10:00:19
5
sheldoncooper9122
Sheldon Cooper (Янкі) :
ета да)
2026-06-26 01:30:46
1
pro100_mario
Mario :
Це були кращі часи
2026-06-23 20:54:20
2
retro_tech_official
Retro Tech :
ооо... я попал в ролик 😂✌
2026-06-26 05:26:52
2
lord4mo
Lord4mo :
Слезы на глазах выступили … верните меня обратно пожалуйста…
2026-06-26 16:02:29
2
marinakovtun2
Марина Ковтун :
Мені здається, а бо стаємо нашими батьками, які казали, що тобі жилось краще 🤔
2026-06-25 22:36:19
1
liudmyla_stoian
liudmyla_stoian :
Матриця моя гіперфіксація . Я приходила зі школи і щодня дивилась касету.
2026-06-25 22:47:30
3
cheredavira
Vira Cheredа :
Але повернутись туди я б не хотіла
2026-06-27 11:44:25
0
electronagel
ElectroNagel :
TDK!
2026-06-25 21:59:34
0
To see more videos from user @revizioner, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About