@chlopaki.na.ostro: 5 zł czy bułke? #jedzenie

Chłopaki na Ostro
Chłopaki na Ostro
Open In TikTok:
Region: PL
Tuesday 23 June 2026 20:21:40 GMT
233228
3560
35
42

Music

Download

Comments

tom615128
Tom :
Dobry uczynek, jednak nagrywanie tego,nie było wskazane
2026-06-25 03:13:45
187
dift__00
Dift :
w zasadzie, to chyba 5 zł byłoby lepsze, można więcej niż bułkę kupić chyba
2026-06-24 22:36:05
60
deyo1977
deyo :
nie no zaszalal.. dal 10 zl ogolnie i az musial o tym filmik zrobic...
2026-06-26 10:26:29
26
jacek.placek15
WypinamSrakeDlaBonia♥️♥️♥️♥️ :
z jednej strony piękne. ale jak wybrał bułkę to był głodny na następny raz ja Ci wyślę ale daj mu więcej za 5zl pożywnego nic nie kupisz
2026-06-26 09:26:27
43
jowita31
Jowisz :
Dobry uczynek
2026-06-24 21:33:42
110
tomasz_v1
Tomasz :
Źle to zrobiłeś gdyby wybrał 5 zł to powinieneś zdeptać bułkę
2026-06-23 20:26:51
47
angelofjesuschrist
✝️👼🪽 :
Amen🙏🙏🙏
2026-06-23 20:24:45
22
tomek.matuszak4
Tomek Matuszak :
Super ale takiemu bym dal 10 bułek i dużo więcej kasy
2026-06-25 22:43:27
3
maximus.meridus4
Maximus Meridus :
to roboty niech się weźmie!! ja nic nie daje i gonie!!
2026-06-25 16:19:54
3
fiszewxd
GAIT.FAN :
Wrzeszcz moje okolice , Piękny uczynek
2026-06-24 14:39:31
23
ewa1741
Ewa :
Aż płakać się chce😳
2026-06-25 03:55:12
15
rafal.czyzewski0
Rafal Czyzewski :
Trzeba było od razu dać a nie świrować.
2026-06-25 05:47:56
9
margo97375
margola :
a teraz zobaczcie widlarze mają się świetnie
2026-06-25 07:05:39
7
andrzej.franciszkiewicz
Franko :
przykre że ludzie muszą wychodzić na ulice w tak bogatym kraju😉
2026-06-25 07:45:09
1
mami16091986
Violetta :
🥹😢
2026-06-24 20:40:51
1
armia_krajowa5
Singiel Marcin :
🥰🥰
2026-06-24 13:16:04
0
pandziol.123
𝓑𝓸𝓫𝓻𝓸𝔀𝓷𝓲𝓴_47 :
♥️♥️♥️
2026-06-25 08:17:27
0
To see more videos from user @chlopaki.na.ostro, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About