дякую за пораду, поспіють яблука зроблю, потім зачекаю декілька місяців,як буде результат відпишу
2026-06-24 06:12:12
5
Елена :
Большое спасибо. 😳
2026-06-25 14:48:18
0
Наталья Карпюк :
🤔🤔🤔Дякую за пораду....
2026-06-24 23:21:02
1
user69521483334774 :
правда я проверял на картошке
2026-06-24 22:07:36
1
СТО "Автодоктор "Одесса :
а если живёшь в городе и нету ни одного дерева?
2026-06-24 14:56:34
1
Надія Кудрик. :
Дякую 🥰🥰🥰
2026-06-24 09:51:44
2
Сергій :
дождемся яблук
2026-06-25 10:28:53
0
Люда Таран925 :
ДЯКУЮ
2026-06-24 22:51:02
0
volodia67 :
закусити можна любим
2026-06-24 20:31:11
0
❤ Люба ❤ :
Дякую
2026-06-25 02:34:10
0
Baba Iga :
дякую за пораду
2026-06-24 08:53:08
0
caban :
дякую за пораду...
2026-06-24 17:59:23
0
Пользователь Ксяоми :
Спасибо большое 😇😇😇😇
2026-06-24 14:33:58
0
cvetadyti267 :
Бред
2026-06-25 12:43:43
0
Саня Саня :
Дякую за пораду Іван Іванович 🙏🙏🙏
2026-06-24 15:06:54
0
Валентина Голикова :
Це правда, яблуко я брала червоне повністю,розрізала на чотири частини, закопала в одній ямі, яблука згниє і пройдут
2026-06-25 10:33:14
1
шестопал Олександр :
А як мозоля вивести між пальцями. лікарі безсилі
2026-06-24 19:39:05
0
Любов :
я колись так вивела,але робила по-іншому і допомогло. До того що тільки не робила, відпала і знову з'являлася,а спосіб з яблуком прочитала в газеті і дійсно запрацювало)
2026-06-25 07:07:11
1
Vit Gor :
так в дитинстві вивів
книжка:"Папюс", але там ниткою натуральною зв'язав і закопав
2026-06-24 19:07:51
1
To see more videos from user @kratkiemolitvi, please go to the Tikwm
homepage.