Założę się że nikt żadnej kary nie dostanie, nikt nie trafi do dymisji, nikt nie pójdzie do więzienia i żaden lekarz nie straci pwz. Wszystko ucichnie za miesiąc
2026-06-24 06:16:15
12
Dark :
I co im zrobią… prokuratura teraz jest z KO
2026-06-24 06:40:19
6
na_wysokich_szpilach :
Czemu jeszcze Kierwinski, Trzaskowski bez dymisji?
2026-06-24 07:26:00
1
TownhouseStudio :
najbardziej winny jest nfz! czym sie zajmują skoro nie kontrolują na co ile i gdzie wydawane sa pieniadze? kazdy szputal powinien podlegać centralne kontroli dokladnie tak jak w prywatnych firmach! to jest wina każdej partii rządzącej nie tylko jednej!
2026-06-24 06:58:41
0
oxixox.okoko. :
po😡😡😡😡😡ko😡
2026-06-24 01:50:11
0
user7933499380053 :
Najlepsze wypowiada się Sasin ,no nie 70 baniek na wybory kopertowe to nic
2026-06-23 22:17:22
3
Wojtek :
to teraz jeszcze lewa kasa i stołki w psiarni
2026-06-23 22:19:13
0
🥰Linda🍬😘 :
🤢
2026-06-23 22:17:35
0
To see more videos from user @wydarzenia.polsat, please go to the Tikwm
homepage.