@manoligrigore0:

Manoli Grigore
Manoli Grigore
Open In TikTok:
Region: US
Tuesday 23 June 2026 22:13:58 GMT
344355
22629
381
1344

Music

Download

Comments

andreihorolischi
Endriu :
Asa si eu. Mi-am facut casa mi-am facut masa dar nu văd viitor.
2026-06-24 00:01:04
594
ghena.usa
🇺🇸ГЕНА-76-Trucker-USA🇺🇸🚛 :
De atita , uai Ghrisha, eu traesc in America 20 ani si nu am plan sa ma intorc la Moldova 🤷‍♂️
2026-06-23 22:29:54
116
georgerobe
George Robe :
RESPECT MAXIM
2026-06-24 21:47:16
0
nedelcugrigore18
nedelcugrigore18 :
Ai mare dreptate, din păcate.
2026-06-23 22:47:53
198
modelo_jony
modelo🇨🇭 :
Tot o să fie bine! Doamna președinte Maia Sandu o să stăruie să fie bine pentru cetățenii Republicii Moldova 🇲🇩! (Și m-am trezit din somn, un vis real!)
2026-06-24 11:18:03
54
incvizitor22
CHARM TRASH :
Și ? Eu m-am întors în Moldova, după 15 ani în Europa. Și mă simt foarte bine în Moldova♥️
2026-06-24 05:38:34
30
alionapopa7
aliona :
numai Maia Sandu poate fi președinte 🥰
2026-06-24 19:16:23
12
victorionita19
Victor Ionita :
Trist, dar adevărat.
2026-06-23 23:54:18
453
user8418116980705
. :
Am belito cu Sandu și pas, da stai ca de abea se începe …..
2026-06-24 07:40:32
107
hatunika
Хатуна Христофиди :
Я 25 лет на Кипре, уехала не от хорошей жизни, возвращаюсь только ради родителей, маму потеряла год назад, остался там папа, если и его не станет, не думаю что вернусь… хотя я очень люблю нашу Молдову ❤️‍🩹… но там все против людей… Îmi pare rău dar asta este adevărul
2026-06-24 08:32:28
115
serghei121
S V S :
ВRAVO ai perfecta dreptate!
2026-06-24 03:36:45
62
d65.vieru
Vieru Doina :
Am încuiat casa mi-am luat cei 3 copiii și am plecat în Germania pentru un viitor mai bun pentru copiii noștri.Trist dar asta este adevărul în țara noastră e greu de trăit salarii mici ,prețuri mari,drumurile lasă de dorit .
2026-06-24 07:59:46
33
ruslan.ruslan845
Ruslan Ruslan :
Nui convinabil nici la un politician ca sa vie deaspora acasa.
2026-06-24 09:09:29
8
chilcatatianaaldr
Татьяна :
Am vindut si am plecat 🥲nu vedem viitor....
2026-06-24 04:18:50
45
lashartistdortmund
𝐃𝐨𝐢𝐧𝐚 𝐌𝐚𝐯𝐫𝐨𝐝𝐢𝐞 :
Exact , cuvinte sincere din inima . De asta am si fugit totii ca in tara straina si suntem primiti ca acasa ♥️
2026-06-24 05:11:53
37
svetlanadoibani
svetlanadoibani :
Ai dreptate DIN PACATE
2026-06-24 03:55:36
70
natalia.servan7
NATALIA :
🙏😍К большому сожалению....Вы правы, ...Я до последнего не хотела уезжать...Но всё продала и уехала на-всег-да....Здоровья и Мира!🙏🤗
2026-06-24 06:02:10
19
rusumelani
Melania :
Ne pare foarte ráu,darrrr ai perfectà dreptate ,RESPECT !!!
2026-06-24 11:09:46
11
olgaulrikvanessa
Olga ♊️ :
Foarte corect 👏
2026-06-24 05:20:44
6
catoxygen
catoxygen :
то ли еще будет ..... новые законы , новые налоги -времурь бунь еще впереди
2026-06-24 05:12:19
13
mmklsnu
Marina:] :
Eu mas mai duce peste hotare dar cu o singura dorinta ,da ii iau pe toti cei dragi cu mine ,sa nu le mai duc dorul. Eu de asta stau acasa ca am parintii in viata sii vreu cit mai mult timp sa fim impreuna ❤️
2026-06-24 12:12:08
19
baronbaron875
baronbaron875 :
opaaa..ai ajuns la vîrf😁😉🫡🫡asta e adevărul..din adîncul sufletului😉
2026-06-23 22:31:23
50
valentina.sharkova
valentina :
Ai dreptate Ghrighore. Ma doare sufletul cind vad la ce am ajuns. 🥲
2026-06-24 08:49:16
5
ioncomerzan
ioncomerzan :
Ai dreptate 👍
2026-06-24 03:48:51
7
vasya8772
Vasya :
bravo brat
2026-06-23 23:11:00
6
To see more videos from user @manoligrigore0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About