Asa si eu. Mi-am facut casa mi-am facut masa dar nu văd viitor.
2026-06-24 00:01:04
594
🇺🇸ГЕНА-76-Trucker-USA🇺🇸🚛 :
De atita , uai Ghrisha, eu traesc in America 20 ani si nu am plan sa ma intorc la Moldova 🤷♂️
2026-06-23 22:29:54
116
George Robe :
RESPECT MAXIM
2026-06-24 21:47:16
0
nedelcugrigore18 :
Ai mare dreptate, din păcate.
2026-06-23 22:47:53
198
modelo🇨🇭 :
Tot o să fie bine! Doamna președinte Maia Sandu o să stăruie să fie bine pentru cetățenii Republicii Moldova 🇲🇩! (Și m-am trezit din somn, un vis real!)
2026-06-24 11:18:03
54
CHARM TRASH :
Și ? Eu m-am întors în Moldova, după 15 ani în Europa. Și mă simt foarte bine în Moldova♥️
2026-06-24 05:38:34
30
aliona :
numai Maia Sandu poate fi președinte 🥰
2026-06-24 19:16:23
12
Victor Ionita :
Trist, dar adevărat.
2026-06-23 23:54:18
453
. :
Am belito cu Sandu și pas, da stai ca de abea se începe …..
2026-06-24 07:40:32
107
Хатуна Христофиди :
Я 25 лет на Кипре, уехала не от хорошей жизни, возвращаюсь только ради родителей, маму потеряла год назад, остался там папа, если и его не станет, не думаю что вернусь… хотя я очень люблю нашу Молдову ❤️🩹… но там все против людей… Îmi pare rău dar asta este adevărul
2026-06-24 08:32:28
115
S V S :
ВRAVO ai perfecta dreptate!
2026-06-24 03:36:45
62
Vieru Doina :
Am încuiat casa mi-am luat cei 3 copiii și am plecat în Germania pentru un viitor mai bun pentru copiii noștri.Trist dar asta este adevărul în țara noastră e greu de trăit salarii mici ,prețuri mari,drumurile lasă de dorit .
2026-06-24 07:59:46
33
Ruslan Ruslan :
Nui convinabil nici la un politician ca sa vie deaspora acasa.
2026-06-24 09:09:29
8
Татьяна :
Am vindut si am plecat 🥲nu vedem viitor....
2026-06-24 04:18:50
45
𝐃𝐨𝐢𝐧𝐚 𝐌𝐚𝐯𝐫𝐨𝐝𝐢𝐞 :
Exact , cuvinte sincere din inima . De asta am si fugit totii ca in tara straina si suntem primiti ca acasa ♥️
2026-06-24 05:11:53
37
svetlanadoibani :
Ai dreptate DIN PACATE
2026-06-24 03:55:36
70
NATALIA :
🙏😍К большому сожалению....Вы правы, ...Я до последнего не хотела уезжать...Но всё продала и уехала на-всег-да....Здоровья и Мира!🙏🤗
2026-06-24 06:02:10
19
Melania :
Ne pare foarte ráu,darrrr ai perfectà dreptate ,RESPECT !!!
2026-06-24 11:09:46
11
Olga ♊️ :
Foarte corect 👏
2026-06-24 05:20:44
6
catoxygen :
то ли еще будет ..... новые законы , новые налоги -времурь бунь еще впереди
2026-06-24 05:12:19
13
Marina:] :
Eu mas mai duce peste hotare dar cu o singura dorinta ,da ii iau pe toti cei dragi cu mine ,sa nu le mai duc dorul. Eu de asta stau acasa ca am parintii in viata sii vreu cit mai mult timp sa fim impreuna ❤️
2026-06-24 12:12:08
19
baronbaron875 :
opaaa..ai ajuns la vîrf😁😉🫡🫡asta e adevărul..din adîncul sufletului😉
2026-06-23 22:31:23
50
valentina :
Ai dreptate Ghrighore. Ma doare sufletul cind vad la ce am ajuns. 🥲
2026-06-24 08:49:16
5
ioncomerzan :
Ai dreptate 👍
2026-06-24 03:48:51
7
Vasya :
bravo brat
2026-06-23 23:11:00
6
To see more videos from user @manoligrigore0, please go to the Tikwm
homepage.