Hát nagyon sok jelzővel lehetne még kiegészíteni
Csak a MIHAZÁNK. KITARTÁS TOROCKAI Úr.👍👍👏👏👏🥰💖
2026-06-24 22:29:43
9
É.N 🇭🇺 :
Ez király volt 😅 .
2026-06-24 02:16:49
130
user11344452 :
Végtelen turelemmel rendelkezik Torockai elnök úr ! A legmélyebb tisztelettel kérjük soha ne adja fel, mert csak addig van reményünk míg létezik a Mi Hazank💚💚💚gyozelemre fel💚💚
2026-06-24 15:11:38
59
Jassóné Jakab Melinda :
Hajrá Toroczkai László úr!🇭🇺🇭🇺🇭🇺
2026-06-24 16:23:15
50
Moonie ⚔️🛡️(Moonlight)⚔️🛡️ :
tűpontos fogalmazás! ahogy ismerem Lacit,cifrábbat is tudott volna "ennek "
válaszolni. ❤️
2026-06-24 13:47:34
21
Edit Gulácsi :
Toroczkai ❤️
2026-06-24 10:26:58
18
juditballnkolozsi :
Jól mondta Torockai ♥️🤍💚
2026-06-24 12:45:56
42
Kiefer Attila :
Gratulálok Toro! 🥰
2026-06-24 10:48:06
47
c6 :
Most lettem Mihazankos!
2026-06-24 06:16:40
43
unicorn :
Ami igaz az igaz👌👌👌👌
2026-06-24 03:03:22
81
Georgina :
Helyes!! Hajrá Toro
2026-06-24 13:40:22
38
Màté Zsolt :
ez az Laci ❤️
2026-06-24 01:03:34
53
Jani :
De jól mondta!!!🥰🥰🥰
2026-06-24 15:51:15
21
joepapa :
igazat...
2026-06-24 02:22:41
60
Mazekeen :
Toroczkai ❤️❤️🇭🇺🇭🇺
2026-06-24 05:14:38
35
MHM🇭🇺 :
2026-06-24 03:01:28
47
Dj kebab :
de jol megmondta
2026-06-24 05:45:18
26
Lusztig Krisztián :
2026-06-24 17:06:12
6
Ibolya Babiczkine :
Jujj de tetszik.
..🥰✌️
2026-06-24 08:45:26
24
Böbe51 :
Milyen igazat mondott🥰🙏
2026-06-24 13:59:37
20
To see more videos from user @fbkormany, please go to the Tikwm
homepage.