@milion_afghani: #postbank #skandal nie chcieli wypłacić gotówki

milion_afghani
milion_afghani
Open In TikTok:
Region: BA
Tuesday 23 June 2026 23:47:37 GMT
121997
4943
262
1492

Music

Download

Comments

user5391902507970agaags
user5391902507970Agniesxka :
dziadostwo dlatego nie trzymam pieniedzy w banku😂
2026-06-24 04:38:33
193
seasoon76
seasoon76 :
Bo ma taki limit ustawiony a nie nakręcasz aferę 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2026-06-25 06:48:43
18
dziadek533
dziadek :
tak,bankomat w banku był otwarty całą noc, teraz jest od 8 rano do 22 drugiej.
2026-06-24 08:20:21
39
kropkasylwia
. :
mieszkam tutaj 10 lat i tak jest od bardzo dawna
2026-06-24 04:45:37
22
magosia_12345
Małgosia_12345 :
U nas też to jest
2026-06-24 04:06:51
46
user4179833529954
Picasso :
Mam konto w Postbank i wypłacałam w zeszłym tygodniu i nie było problemu. Dlaczego zaczynacie stresować ludzi .
2026-06-25 05:13:32
20
christomik
Chris-Tom :
To już tak jest oddawana, nic nowego.
2026-06-24 21:18:37
60
0tsochodzi
Otsochodzi 🇵🇱🇦🇹🇵🇱 :
W Polsce podczas pandemii również obowiązywały limity w wypłatach 500 zł. Z czasem temat ucichł, większość ludzi o tym zapomniała. Czasem jednak można się zastanawiać, czy przy okazji nie badano także reakcji i zachowań społeczeństwa przed wprowadzeniem czegoś na większą skalę.
2026-06-24 20:14:54
15
hairbydominika
hairbydominika :
W każdym Banku tak jest czy w de czy w PL jeżeli chce się wypłacić większą sumę trzeba zrobić termin. Poza tym są też limity dzienne
2026-06-24 11:16:33
10
marzena.isabella
Marzena Isabella Drewniok Wiśn :
Juz dawno tak jest
2026-06-24 04:50:26
6
_bastinka_
Echoes of the Unknow :
To są unijne przepisy i już od dawna jest limit wypłat.
2026-06-24 21:19:04
12
adriansebastian1973
adriansebastian13073 :
wyplate ponad 5000 € trzeba zglaszac wczesniej
2026-06-24 09:59:08
10
domitagzer
cichy84 :
To nie nowość od dawna tak jest jak chcesz więcej to musisz sobie dzień wcześniej zamówić i nie ma problemu. Nie żebym był za tym bo nie raz jeździłem po bankach pół dnia żeby wybrać większą sumę bo potrzebowałem na już
2026-06-24 06:45:55
7
ryskaski
ryssk :
Dwa lata temu już to było
2026-06-24 10:39:20
36
beatamalgorzata55
darum30 :
Ludzie się nie doinformują a później tworzą jakieś historie😂
2026-06-26 06:42:11
9
djpawelmusicbox
ๅǝʍɐԀ˙Jᗡ :
tak już było dawno
2026-06-26 09:08:52
5
majaizabela
izabela K. :
Postbank to zaden Bank 😁
2026-06-24 12:01:31
7
martanfsrk5
marta :
2026-06-25 02:52:13
31
nymo.057
Nymo.057 :
najgorszy Postbank gówno
2026-06-25 14:21:28
5
mi32151
Miś321 :
👍👍👍
2026-06-24 07:34:41
5
lorettadenar
Lotka87 :
u nas od dawna też są limity dzienne
2026-06-24 15:12:34
12
mlodydopi
Babajaga :
Od 5 lat już nie wypłacali
2026-06-24 07:04:57
13
maniekmechanikagrituning
Maniek®Mechanik😎 :
w Irlandii tylko 6tyś w tygodniu
2026-06-24 14:35:41
5
dinit_444
DINIT.44FLEOMVBEOY⛏️ :
2026-06-25 06:35:10
7
To see more videos from user @milion_afghani, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About