Як дружина діючого військового,щиро бажаю вам щоб все склалося ,як найкраще. Мені соромно навіть читати деякі коментарі .Чоловіку вашому дякую за захист.🙏🫂
2026-06-24 08:46:30
39
Tanya_Dadanenko :
Живіть життя) чоловіку вдячність 🫰🏻
2026-06-24 05:39:32
558
let's read📚 :
Ви не повинні нікому нічого пояснювати. Це ваше життя і ваш вибір. Ми б з чоловіком теж так хотіли. Але наразі він у війську і немає можливості звільнитися. Бажаю вам успіхів в новій країні🥰
2026-06-24 06:17:04
261
Volodymyr :
дякую чоловіку за службу Україні
2026-06-24 09:06:22
13
🖤𝓥𝓔𝓣𝓡𝓐 🤍 :
мій син теж хоче йти в армію США,я його підтримую, поки що йому 15 років...різниця є Ви праві.
Підтримую!і
2026-06-24 06:27:06
52
OlesiaSergeevna🇺🇦🇬🇪 :
Коли вже настане момент, коли люди зрозуміють, що краще чи гірше для кожного своє. і перестануть скрізь проштовхувати своє «ідеальне» рішення.
І те, що подобається чи не подобається одному, не повинно бути ідентичним у іншої людини.
2026-06-24 08:05:19
12
Natalia Natalia :
мені дуже цікаво те що Ви розповідаєте... Ви все правильно говорите життя продовжується і треба жити своє життя... особисто я рада що є такі люди як Ви🥰
2026-06-24 03:26:27
23
Auto USA :
Не партеся ! Я би також пішов служити в Army. Але по U4U не беруть (
2026-06-24 12:34:25
6
Елена Лях863 :
на 100% поддерживаю вас,это ваша жизнь и вам решать,как её надо жить-точка
2026-06-24 06:13:10
15
Ліля Цимбалюк косметолог :
Ви круто працюєте з інформацією❤️🔥
Я не бачила вас до цього відео. Але підпишусь🙃
2026-06-24 06:55:23
19
Зоя Харченко :
Живіть життя,хай у вас все вийде.Вашому чоловіку вдячність.
2026-06-24 05:55:00
16
Anna :
Та а яка причина була звільнення? Мій також служить
2026-06-24 11:55:01
6
Mila Rudnik :
Бажаю вам вдачі 😻
2026-06-24 03:44:32
6
cassper :
походу він був офіцером
2026-06-24 06:31:02
6
Ludmila :
Ви з Дімою молодці і зробили правильний вибір. Я скучаю і люблю Вас. 😘
2026-06-24 04:35:12
5
🌹Світлана Анатоліївна 🌸 :
Ірина, розповідайте) все дуже цікаво 🥰🥰🥰
2026-06-24 02:08:15
6
Наталія Нумеролог :
Ви маєте право жити так як забажаєте. А люди говорили, і будуть говорити завжди. В мене до вас 1000%%% підтримки, 0 засудження. Живуть своє прекрасне життя🥰🥰🥰
2026-06-24 07:02:06
5
user3941402086079 :
Дякуємо за захист 🙏
2026-06-24 09:39:09
2
user2026901360361 :
не виправдовуйтесь,не звертайте уваги,живіть своє життя,кожен зрозуміє,як йому вигідно
2026-06-24 16:05:45
3
Corgi.wow :
Я теж звільнився і також думав піти служити в армію США або Германії,не бачу нічого поганого,бажаю вам успіхів
2026-06-24 17:37:00
1
Глєб Лівіцький :
То чому????
2026-06-24 16:27:51
0
To see more videos from user @irainusa, please go to the Tikwm
homepage.