@rezerofan77: There’s like 10 scenes in part 2 that might be at the same level or better than episode 11. The numbers shown are just my predictions for when that chapter will be shown in the anime #rezeroedit #rezero #anime #edit #subaru
I'm kinda starting to understand the "best arc in fiction" thing
2026-06-24 21:33:03
305
landon. :
love this show
2026-06-24 08:28:26
396
ry4n :
BRO WHY IS EVERYONE VOTING ME
2026-06-24 05:12:23
864
WhiteCat :
how waiting for next season is gonna feel like
2026-06-24 22:18:52
88
Shadow :
Ram jumpscare
2026-06-24 07:19:40
89
sdz110 :
whos ryan
2026-06-24 13:17:51
56
the lost💕😘💀😘😘 :
очередная романтика на 12 серий
2026-06-24 15:30:04
28
the calm c :
Us after Shaula is gone
2026-06-25 22:21:16
0
Рудольф :
Не расстраиваемся из-за оценок, ведь им еще придется занижать эти серии, а после, т.к. проект очень успешен, я уверен, что выпустят постер 5 сезона 7 арки, и им придется занижать еще ее
2026-06-24 10:19:05
9
Quidor :
как они собираются столько эмоций в 8 серий уместить
2026-06-24 09:44:58
5
Dilaanx :
Ryan is not gay bro
2026-06-24 11:48:53
1
nicoprado10 :
Ep 12 It's going to be peak
2026-06-25 20:21:13
0
tiko :
nah ep 11 is peak
2026-06-25 16:16:19
0
____ :
I’m crying 100% voted yes
2026-06-24 05:10:56
29
#1 rezero glazer :
"You're an amazing guy, natsuki subaru" is the onlu moment better then it but theres a few close ones
2026-06-25 00:38:01
6
Aifeis :
imo only Amazing guy and Shaulas conclusion will surprass 11ep, maybe Stand up
2026-06-24 07:28:56
27
𝐌𝐊𝐨𝐮𝐣𝐢 :
"Amazing guy", "I love everyone, that's why I can't stop", "If it's you... No, if it's us" Ep16 will be so peak
2026-06-24 16:45:35
13
satella :
Ram vs Lye is not enough. Probably only “Good loser”, “Shaula” and “Natsuki Subaru” can beat episode 11
2026-06-24 07:48:45
16
To see more videos from user @rezerofan77, please go to the Tikwm
homepage.