@nikolaaa_aa00: Są doświadczenia, które zmieniają człowieka na zawsze. Kiedy stajesz twarzą w twarz z największą stratą, wiele rzeczy przestaje przerażać. Nie dlatego, że jesteś silniejszy od innych, ale dlatego, że już przeszedłeś przez coś, czego nie da się opisać słowami. #foryou #strata #refleksja

Nikola🎀
Nikola🎀
Open In TikTok:
Region: NL
Wednesday 24 June 2026 04:24:51 GMT
48534
2570
45
220

Music

Download

Comments

iwo4692
CichaSiła❣️ :
Ja też się nie boję … przeżyłam to i niech to was omija …
2026-06-26 20:44:25
7
tysonthebull1
English bull terrier, Tyson 🍀 :
Stałam w tym miejscu 4 razy 🥺 na przestrzeni 24 lat 🫶
2026-06-27 00:40:46
1
krystynaowca
Krystyna Owca :
Niczego się nie boję Mama 3 miesiące temu mi odeszła 🖤
2026-06-26 16:55:09
1
sysia633
🩵🩷Sysia🩵🩷 :
Znam to uczucie doskonale 🥺🥺
2026-06-25 20:47:44
8
lessaleksandra.kd
lessAleksandra Kędzior :
niczego się nie boję od ponad roku...mama
2026-06-26 15:24:30
1
paulinajakubiakbeauty
paulinajakubiakbeauty :
Jestem z Tobą! ✨ już nie ma się czego bać! Anioł stróż i tak czuwa! ❤️
2026-06-25 13:13:08
2
_daaru
daru_🌸 :
przeżyłam to dwa razy.. już niczego się nie boje..
2026-06-26 22:43:19
2
agusiawiki
Misiapysia :
Mnie też mąż 🥺
2026-06-26 21:36:48
1
atab460
Ata460 :
znajome aż za bardzo
2026-06-26 19:14:55
1
mixiv_pl
VeniVidiVici :
Bo Życie daje wielkiego kopa - nieustannie - szanować- i cieszyć się każdą chwilą!
2026-06-26 18:54:59
1
butcher619
Sewek00 :
Jak napisze kiedy że się nie boję to znak że moje życie nie ma już sensu
2026-06-26 17:43:16
1
cieslpnjvvm
Małgorzata :
Ja też już się nie boje
2026-06-26 13:47:12
1
monika.zellner
Monika Zellner :
Ja już też sie niczego nie boje
2026-06-26 14:27:59
1
stfuniek
Tun1ek :
BRAWO masz tak jak 99% społeczeństwa
2026-06-24 05:08:11
0
ilonarydzak
Ilona :
Tez juz sie nie boję ❤️
2026-06-25 19:10:44
2
agatagabriela86
❤️AgaTa86❤️ :
I mnie😟
2026-06-26 12:38:17
0
jasia141214
Jamajka :
🥺🥺🥺🥺racja
2026-06-25 21:29:05
1
mmm.xyz6
Mmm Xyz :
serdecznie wspieram Was dzielne dusze. Byłam jedynie obserwatorem, ale tego widoku nie zapomnę nigdy 💔
2026-06-25 22:23:47
1
justa5245
jvstaa :
Mam tak samo.
2026-06-26 10:07:12
0
soainj
Soain99 :
Szacun za podejście 💪🔥
2026-06-25 00:11:19
1
user935298710
Ania Leśnik :
Też stałam w pierwszym rzędzie na pogrzebie ukochanego syna. Niczego się nie boję.
2026-06-25 19:52:41
1
x.amelaa1
amela💕 :
pamiętam do dzisiaj jak pogłaskałam po policzku mojego dziadziusia, był taki zimny, nie ruszał się, nic nie mówił.. płakałam przez cały pogrzeb🥺
2026-06-26 06:17:18
1
magda850323
Haja :
Mnie też postawiło ale jak zobaczyłam urnę i zdjęcie Taty to dosłownie uciekłam! Dostałam ataku paniki .Wróciłam na koniec ale juz do 1 ławki nie podeszłam.Nie ma co oceniać jedni są w stanie ja nie byłam i wiem ,że mimo to Tato wie jak bardzo go kocham i nie jest zły na mnie.
2026-06-26 01:17:21
1
wariat722
JUK :
tyle lat w stresie i wgl że ludzie mogą mnie wyzywać skakać po mnie a ja i tak po tym bede się uśmiechał
2026-06-26 08:34:48
1
frogggy_29
froggy_ :
Pożegnałam Mamę… niczego się już nie boję.
2026-06-27 07:20:02
0
To see more videos from user @nikolaaa_aa00, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About