Większość soków jest robiona na bazie soku jabłkowego.
2026-06-24 06:28:20
26
Demencjuszv2 :
Ja ostatnio kupiłem oshee truskawkowe na którego opakowaniu pisało 20% soku,na etykiecie okazało się że te 20% to był sok jabłkowy a truskawki był jedynie aromomatem
2026-06-24 10:05:02
13
Królewna Barłogu :
Przeciez wiekszosc soków i napojów jest na bazie soku jablkowego. Piekne opakowania krzyczą "Napój liczi mango" a w skladzie: Woda: sok jablkowy 20 %, cukier, regulator kwasowosci, sok z mango (2%) sok z liczi (0,1%) 😂😂😂
2026-06-24 06:40:06
10
xGlocK's :
jak dla mnie pod liściem też jest jabłko
2026-06-24 06:27:38
18
Mechanik w Sadzie :
Ogólnie większość napoi jest na bazie koncentratu jabłkowego, nawet oranżada pierrot 😅. Smak jabłkowy łatwo się maskuje w napojach a nadaje odpowiednią kwasowość i słodkość
2026-06-24 10:41:23
9
infernotrue :
tak jest przecież i u nas pracowałem w mleczarni gdzie produkowane były jogurty truskawkowe tyle truskawki było 5 % 50%jogutru i 40% przecieru jabłkowego na etykiecie nie ma jabłka
2026-06-24 12:24:42
5
ladny_misio :
Sok jabłkowy jest bazą prawie każdego soku
2026-06-24 17:27:11
1
Joaanna :
Kilka lat temu pracowałam w domu seniora w którym mieliśmy koncentrat który rozrabia się z wodą miał być z czerwonej porzeczki przeczytałam skład tego 50% soku jabłkowego 10% soku truskawkowego 10% soku malinowego 25% soku z Buraków a reszta sok z porzeczki 😂👌
2026-06-24 17:51:20
0
malek100 :
u nas nawet nie malują jabłka tylko w wiekszośći go dodają
2026-06-24 15:44:14
0
kuba.kamel 🪗 :
a u nas takiego przepisu nie ma. Kto jest bardziej oszukany. My czy oni?😏
2026-06-24 08:58:41
1
zorrp18888 :
Co mnie obchodzi Rosja🤣
2026-06-24 12:00:28
0
Malfoj JD :
bracie a wiesz ze praktycznie kazdy sok jest na bazie jablek
2026-06-24 14:26:31
1
WojciechP :
😂😂😂
2026-06-24 13:58:04
0
To see more videos from user @mnie_stac, please go to the Tikwm
homepage.