@titi_edz: Válasz @JózsFm részére #fyp #tarskereso #tarskeresés #pszichológus

Titi_edz
Titi_edz
Open In TikTok:
Region: HU
Wednesday 24 June 2026 06:56:38 GMT
5586
140
29
3

Music

Download

Comments

peti3560
peti :
2 hónapig ment a love aztán közölte a hölgy hogy amugy neki tartós kapcsolata van
2026-06-24 15:43:55
2
mindenmentor
MindenMentor :
Köszönjük a semmit
2026-06-24 12:14:22
5
vesszenacidesz
Gőcze Róbert :
Neked ne lenne matched??? 🥰🥰🥰
2026-06-24 16:30:55
0
zimonyiistvn
István :
Sok mindenben egyet lehet érteni Veled. Az agy "átmosás" (ahogy fogalmaztál) és a projektálás között hol a határ?
2026-06-24 14:46:34
0
istvn.dor1
István Ódor :
Hát én vagy 20 éve próbálkozom,de még első randi sem jött össze soha. Még annyit sem írnak vissza, hogy bocs de nem!!😔 Mondjuk ahogy kinézek ne is csodálkozzak rajta!
2026-06-24 13:41:14
0
bali_laci
BaliLaci :
és szerinted hányan döntenek ilyen tudatosan?😁
2026-06-24 12:46:22
0
carlito8887
Doncarlo :
Ugyanígy gondolom és csinálom. kisebb nagyobb sikerrel 😀
2026-06-24 07:46:17
1
titn1224
titán :
Szia , tökéletesen el mondtad a lényeget 😊
2026-06-24 16:50:48
1
h.h.aniko
Anikó :
Szerintem ez a tiktok óta alakulhatott ki, tele van szép, szinte tökéletes emberrel, és azért lehetnek többen a szép tartalomgyártók, mert ők jobban ki merik magukat tenni, mint azok, akik nem elégedettek magukkal. Így hozzászokott a szemünk a szép emberek látványához, és átlagembereket nem látunk vonzónak.
2026-06-24 08:37:10
6
gera.936
gera.936 :
Erről nagyon sokat tudnék mesélni hogy miért nem lehetséges ez a mód amit vázoltál 3 évig használtam több fajtát. Olyat is bejelöltem kiváncsiságképpen akivel amigy sosem állnék szóba és láss csodát még ő is akkora arcal volt mintha most lépett volna le a címlapról. Az algoritmusa ugy van beállítva hogy ezerből egy pár fog alakulni.
2026-06-24 17:18:58
2
adriennadriii
🅰️🅳️🆁️🅸️🅴️🅽️🅽️ :
Üzenem a kommentelőnek, hogy én azokat akik jól néznek ki, azokat húztam balra. Nem,köszi ,nekem férfi kell, nem egy bájgunar. Én sem vagyok egy manöken és nem várom el a páromtól sem, hogy az legyen. Sokkal, de sokkal fontosabb dolgok vannak, mint a kockahas vagy a bicepsz. Nekem nem tetszenek, nem vágyom arra, hogy tökéletes teste legyen. Nálam ami sokkal fontosabb volt, az pl a tekintete. Vagy, hogy milyen képeket csinált. Félmeztelen fotók, alapbol lapozok tovább. Mit írt magáról. Mert, ahol csak az megy, hogy én milyen legyek, kuka. Magáról írjon. Nem sablon szöveg, nem életrajz. Hanem magáról. Mit szeret, mire vágyik az életben stb. De az amikor úgy indít, hogy én legyek vékony, barna hajú, szép hangú stb...na hagyjuk. Akkor sem írnék neki, ha megfelelnék az elvárásoknak.
2026-06-24 16:37:40
1
ancsi607
Ancsi :
Szerintem senki sem a tokeletest keresi, hanem azt ami az o szemenek/szivenek/lelkenek szep✨ A kulso es a belso is fontos, aki mast mond, az valoszinuleg nincs kibekulve onmagaval🙈 En sokszor azt latom, hogy a ferfiak szep not szeretnenek, de ok maguk kb semmit nem invesztalnak sajat magukba. Se kulsore, se mentalisan, se lelkileg. Sehogy. Pedig a lehetoseg mindenkinek adott, hogy a maximumot hozza ki magabol😊
2026-06-24 11:25:28
4
lszlbalog5
Lacc80 :
igaza van😂
2026-06-24 12:20:09
1
istvnkri7
🌓Steve🌓🦋🎤☯️ :
kitartás , több időt szántál rá mint amit érdemel! 😉
2026-06-24 07:08:33
1
peti1163
Peti :
Én általában azokat jelölöm akiknek a kisugárzása, a tekintete tetszik. Tudom, fura vagyok😄
2026-06-24 11:52:18
0
balazsfilipovics
balazsfilipovics :
👉💯
2026-06-24 18:49:18
1
bandykaa4
Bandykaa :
😘😘😘
2026-06-24 11:38:59
0
To see more videos from user @titi_edz, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About