🅰️🅳️🆁️🅸️🅴️🅽️🅽️ :
Üzenem a kommentelőnek, hogy én azokat akik jól néznek ki, azokat húztam balra. Nem,köszi ,nekem férfi kell, nem egy bájgunar. Én sem vagyok egy manöken és nem várom el a páromtól sem, hogy az legyen. Sokkal, de sokkal fontosabb dolgok vannak, mint a kockahas vagy a bicepsz. Nekem nem tetszenek, nem vágyom arra, hogy tökéletes teste legyen. Nálam ami sokkal fontosabb volt, az pl a tekintete. Vagy, hogy milyen képeket csinált. Félmeztelen fotók, alapbol lapozok tovább. Mit írt magáról. Mert, ahol csak az megy, hogy én milyen legyek, kuka. Magáról írjon. Nem sablon szöveg, nem életrajz. Hanem magáról. Mit szeret, mire vágyik az életben stb. De az amikor úgy indít, hogy én legyek vékony, barna hajú, szép hangú stb...na hagyjuk. Akkor sem írnék neki, ha megfelelnék az elvárásoknak.
2026-06-24 16:37:40