як вони могли видати? якщо посилка сплачена, вимагають посвідчення, або штрих код в телефоні.
2026-06-24 14:40:00
430
fs :
це певно тільки в селі таке може бути
часто отримую посилки через нп, отримання тільки через додаток
2026-06-24 15:28:15
273
iFixTech :
3к посылок в год, чет у меня проблем с почтой нет никаких. Откуда берутся уникумы с проблемами понятия не имею 🤣
2026-06-24 12:51:24
239
наташа :
А моїй мамі мою посилку не дали🤪🤪хоть у нас однакова фамілія😁вони номер посилки просять
2026-06-24 14:47:24
43
Silvia :
нічого собі, в нас лише по додатку можна 🥺
2026-06-24 15:04:53
64
user3606544229618надія :
о мене завди дивувало як треба сплатити то тисячу питань,а як вона сплачена то ніяких питань😳
2026-06-24 15:38:59
17
C0mon :
Яким макаром без 4 цифр ?
2026-06-24 14:32:49
14
wolen_Game :
а та нп відправляло баул іншій людині , а мій баул віддали іншому тіпу .
2026-06-24 12:07:32
44
vlad :
а в мене так було 😂😂😂
мені видали чужу посилку
2026-06-24 14:15:10
31
Marfuta1111 :
По фамилии не выдают
2026-06-24 17:52:53
61
Fokiiiiq :
как человек который сейчас проходит стажировку на НП могу сказать что это нормально, человеческий фактор никто не отменял, а если там работает новичок то это база, ему по шапке дадут
2026-06-24 15:30:43
44
Imperator :
може то случайно 🤷, там тоже люди працюють, всяке буває.
вам компенсують вартість
2026-06-24 18:55:53
5
alina_konotop :
пишіть заяву у поліцію❤️
2026-06-24 15:11:13
7
Руслана :
а мені їде посилка яку я не заказувала ,зашибісь.
2026-06-24 17:08:57
5
Новости :
Я таке вже чув. Це часта штука
2026-06-24 14:07:14
9
🖤Уля 🖤 :
А мою посилку відправили в іншу область) НП надали тільки промо на безкоштовну доставку, розібралася я сама з цією ситуацією
2026-06-24 08:52:28
17
Олена :
якщо є додаток то проблем немає, а взагалі вони питають номер телефону по якому робили замовлення, а не прізвище.
2026-06-24 17:30:52
5
Hanna :
Надіюсь знайшли і повернули посилки?
2026-06-24 15:05:25
6
🌻🌻🌻Оксана :
Раджу всім оцінювати посилки якомога дорожче. На отакий ось випадок. Ціна за доставку однакова. Після прильоту в Києві на склад НП , тепер роблю тільки так.
2026-06-24 20:16:03
1
sehnsucht :
а это не Хмельницкий области?
2026-06-24 18:30:02
0
Тарас :
2026-06-24 17:11:17
1
OKSANA :
Оплачена посилка завжди видається лише за наявності документу, який засвідчує особу.
2026-06-24 18:29:37
0
Анна Зуриашвили-Замошникова :
я взагалі без телефону не могла забрати посилки . коли телефон був в ремонті, довелося було робити переадресацію на маму . ну в нас просто по призвищю точно не віддадуть ...
2026-06-24 19:00:34
1
Наталія стасі :
Дуже цікаво, живу в селі де всі друг друга знають і то по прізвищу не видають.
2026-06-24 19:33:52
2
Женя Бойко :
помилки трапляються, але не хвилюйтеся. Треба час щоб цю помилку виправити. В 95% клієнти повертають посилку, якщо ні то кошти вам поверне той кто видав посилку.
2026-06-24 16:04:10
1
To see more videos from user @chichuli, please go to the Tikwm
homepage.