@kanald2romania: Cornel Luchian, la „În Oglindă”. „Multe din sentimentele noastre pe care le avem aici, pe Pământ, dispar. E cel mai frumos sentiment pe care îl poți avea.” 👉🏻📺 Puteți asculta interviul integral cu Cornel Luchian pe canalul nostru de Youtube: TheXclusive. #showbiz #kanald2 #inoglinda #mihaighita #cornelluchian
Fraților haideți să fim mai buni pentru ca venirea domnului e aproape amin.
2026-06-24 17:37:04
40
Geo .Kamora23 ✅ :
Raiul există ! Aici este Iadul pe pământ
2026-06-24 23:16:03
35
costică. postelnicu :
Domnul nostru Iisus Hristos ai milă de noi Amin.
2026-06-24 10:25:39
71
Mirela :
Nu exista iad si rai in alta parte... Iadul si raiul sunt pe pământ.. 😳
2026-06-24 14:10:05
8
elve :
Eu îl cred 🙏MAMA MEA mia zis că Isus Hristos a salvat-o de la poarta Iadului și a dus-o la Poarta Raiului și a zis că locul Ei nu este acolo. După ce mi-a zis că la găsit pe Isus Hristos și sa rugat să îi ierte pt toate păcănele a plecat la cer după ce a intrat postul Pastelui. A zis să nu 😭 să ne bucurăm 😥 pt că ea este cu Dumnezeu și Isus Hristos în ceruri 🙏🙏😭😭. Chiar nu am putut să plângem. Era foarte liniștită și vb foarte frumos despre Isus și de Dumnezeu. Nea spus să vb mereu despre ce nea spus și a trait ea să ȘTIE lumea că EXISTĂ RAIUL ȘI IADUL dar Dumnezeu te iartă dacă tu te crezi Cu ADEVĂR ÎN ISUS ȘI ÎN BUNUL DUMNEZEU 🙏. AMINN
2026-06-25 05:51:32
19
Elena :
Raiul nu l-a văzut nimeni niciodată??
2026-06-24 13:48:09
7
Iulian Vladu :
🥰 BINECUVÂNTATĂ SA FIE SFÂNTA TREIME.😌
2026-06-24 15:20:20
14
Maria Campean :
Mama mea a vazut raiu da aspus ca atatà frumusete si multa lume cu mese an Fata ceti dai de pomana Asta ai este o frumusete de nedescris Dumnezeu stie
2026-06-24 16:33:59
12
P&N :
Am trăit și eu acest sentiment.Partea materială cade total .
2026-06-24 10:44:42
46
Ionuț Pleșcan :
Nu îți dai seama cat de valoroasă este sănătatea pana nu o pierzi. De aceea aveți grijă de voi, și mai presus de toate împăcați-vă cu Dumnezeu prin Iisus Hristos, pana nu este prea târziu !
2026-06-25 12:05:51
9
🐊🇹🇩💫MAN💫🇹🇩🐊 :
Eu simt raiul în interiorul meu este pentru cine a simțit vizita duhului sfânt cand vine in vizita in inima noastra
2026-06-24 17:09:36
26
Gaby :
Ce teatru ieftin …
2026-06-24 12:52:30
6
fara nume :
cel mai bine a descris din toți cei care au experimentat așa ceva
2026-06-24 11:52:50
26
Abel David Abramowici :
eu il Cred pe acest Om....Dumnezeu Exista 🥰🥰🥰
2026-06-24 16:25:28
8
Florentina-Ancuţa :
Dorim sa ne spună mai mult! 🙏
2026-06-24 13:40:39
5
gabrielaiove :
Doamne ai milă de noi să nu rătăcim să privim la jerva Domnului Isus.
2026-06-24 09:36:22
14
Mary :
Foarte adevărat dispare tot greu și eu am trecut pe acolo.
2026-06-24 11:29:25
11
claudiu gyovani :
Dumnezeu există în ființa mea ,in sufletul meu,in mintea ,in inima mea te iubesc că exiști și mă iubești și pe mine,căci te iubesc și eu de când m-am născut pe lumea asta !🥰
2026-06-24 11:05:30
6
yo ioana :
Asa este, o liniște neexplicată te înconjoară , culorile sunt mult mai intense decat pe pământ , nu simți nimic decat liniște! si păsările cântă diferit! Am văzut si eu lumea de dincolo!
2026-06-24 22:43:10
5
clarita_vasilica23 :
vai, atât de tare m-a mișcat...
2026-06-24 12:51:30
7
caleacredintei.com :
simti ca timpul sta! nimic nu mai adie nici macat vantul😇
2026-06-24 12:26:50
5
Ciolacu Georgeta :
Există Dumnezeu ni se arată prin multe lucruri dar mulți nu își dau seama....🙏🙏🙏
2026-06-24 12:08:19
7
Iuliana :
Doamne ajută 🙏❤️❤️❤️
2026-06-25 18:29:20
1
Elek Dregici :
amin amin Doamne 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2026-06-25 12:27:14
1
To see more videos from user @kanald2romania, please go to the Tikwm
homepage.