Господи не дав Боже розуму Забери останній Ви взагалі сображаєте що Ви перевили полуницю У тій згущонці немає абсолютно нічого корисного
2026-06-24 17:50:16
91
Rus Lana :
Це ж треба стільки продуктів перевести , та наіжтеся літом , на зиму можна і без згущонки трішки заморозити
2026-06-25 16:01:24
37
Olga2459 :
Такое сделала на пробу!!!Но если честно не внушает доверие.Я закрываю в судочки свежие ягоды и заливаю их взбитые полуничку с сахаром.Мне так ближе!!!
2026-06-24 17:06:05
52
irinka :
Я також люблю переводити ягідки 😂😂😂
2026-06-25 09:45:59
6
yigersssss :
а чого зимою пробувать можна зараз,зробить одну баночку,і попробувать,як добре то робить багато
2026-06-24 14:57:44
20
malinka1269 :
не смачно ,зовсім
2026-06-24 16:26:50
15
Johnny :
це добре що пішов у відпустку і помогаєш дружині і розповідаєш нам рецепти в окопи
2026-06-25 21:23:42
6
Svitlana :
Підскажу кращий рецепт🥰трохи полуниці збийте блендером перемішайте згущеним молоком ізалийте ним або цілу ну я порізала десь на частинки полуниці це так смачно спробуйте 🥰
2026-06-25 10:22:11
8
aandr41 :
чоловік молодець
2026-06-25 12:49:22
1
Натали :
я делала так малину в прошлом году, очень вкусно. в этом году сделала клубнику,попробуем думаю тоже будет вкусненько.
2026-06-26 09:03:41
6
Елена Атласюк :
хто пробував ,напишіть
2026-06-24 07:54:35
6
Инна :
Дуже жирно, дупа злипниться!😂😂😂
2026-06-24 15:43:13
6
Vit Gor :
щоб зимою не похудать🤔
2026-06-25 14:58:53
11
Наталія Зубок :
Цікаво 🥰
2026-06-24 19:29:36
1
🌿Pan Ivan🌿 :
жиром заляти він загусне а тоді розтопити ?
2026-06-25 14:57:53
0
olgafreedom :
сгущенка,это молоко,хоть и с сахаром....она долго стоять не будет...если уж,вы хотите так сделать,так лучше мёдом свежим и жидким...и то я не уверенна...
2026-06-25 14:41:17
2
Наталья :
👍👍Спасибо за рецепт 🥰
2026-06-25 20:08:19
1
Тетяна :
я так морожу давно,зимою як морозиво
2026-06-26 14:12:48
1
🏝️☕CoffeemaN☕🏝️ :
ужас
2026-06-25 18:38:42
2
𝓝𝓪𝓽𝓪𝓵𝓲 🖤 :
Та дуже вкусне
2026-06-24 19:37:55
1
🇺🇦Багатодітна матуся🇺🇦 :
дякую, спробую
2026-06-25 14:56:27
2
Фрея :
Таке шось
2026-06-24 11:15:56
1
🏍️〰️ 🕶️ 〰️🏍️ :
вже боюсь щось морозити з цими відключеннями світла😞
2026-06-25 23:04:55
3
user4141375775559 :
сама настояща фігня, ніяка згущонка не допоможе, перемерзне і фуфло
2026-06-25 14:46:28
3
To see more videos from user @iryna_kaspruk, please go to the Tikwm
homepage.