@iryna_kaspruk: @Первомайський МКК

Iryna Kaspruk
Iryna Kaspruk
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 24 June 2026 07:51:25 GMT
782101
10968
182
15637

Music

Download

Comments

user37784246137271
Раиса Куненко :
Господи не дав Боже розуму Забери останній Ви взагалі сображаєте що Ви перевили полуницю У тій згущонці немає абсолютно нічого корисного
2026-06-24 17:50:16
91
rus.lana62
Rus Lana :
Це ж треба стільки продуктів перевести , та наіжтеся літом , на зиму можна і без згущонки трішки заморозити
2026-06-25 16:01:24
37
olga2459
Olga2459 :
Такое сделала на пробу!!!Но если честно не внушает доверие.Я закрываю в судочки свежие ягоды и заливаю их взбитые полуничку с сахаром.Мне так ближе!!!
2026-06-24 17:06:05
52
irinka5396
irinka :
Я також люблю переводити ягідки 😂😂😂
2026-06-25 09:45:59
6
yigersssss
yigersssss :
а чого зимою пробувать можна зараз,зробить одну баночку,і попробувать,як добре то робить багато
2026-06-24 14:57:44
20
malinka1269
malinka1269 :
не смачно ,зовсім
2026-06-24 16:26:50
15
159djoni
Johnny :
це добре що пішов у відпустку і помогаєш дружині і розповідаєш нам рецепти в окопи
2026-06-25 21:23:42
6
s.v.e.t.i.k82
Svitlana :
Підскажу кращий рецепт🥰трохи полуниці збийте блендером перемішайте згущеним молоком ізалийте ним або цілу ну я порізала десь на частинки полуниці це так смачно спробуйте 🥰
2026-06-25 10:22:11
8
aandr41
aandr41 :
чоловік молодець
2026-06-25 12:49:22
1
user5075454585503
Натали :
я делала так малину в прошлом году, очень вкусно. в этом году сделала клубнику,попробуем думаю тоже будет вкусненько.
2026-06-26 09:03:41
6
user8100665801141
Елена Атласюк :
хто пробував ,напишіть
2026-06-24 07:54:35
6
user7044863909430
Инна :
Дуже жирно, дупа злипниться!😂😂😂
2026-06-24 15:43:13
6
vit.gor6
Vit Gor :
щоб зимою не похудать🤔
2026-06-25 14:58:53
11
user14301204338262
Наталія Зубок :
Цікаво 🥰
2026-06-24 19:29:36
1
ivan.anatoliyovych
🌿Pan Ivan🌿 :
жиром заляти він загусне а тоді розтопити ?
2026-06-25 14:57:53
0
kapelka1962
olgafreedom :
сгущенка,это молоко,хоть и с сахаром....она долго стоять не будет...если уж,вы хотите так сделать,так лучше мёдом свежим и жидким...и то я не уверенна...
2026-06-25 14:41:17
2
user70034901420
Наталья :
👍👍Спасибо за рецепт 🥰
2026-06-25 20:08:19
1
tetiana.mukolaivna
Тетяна :
я так морожу давно,зимою як морозиво
2026-06-26 14:12:48
1
coffeeman180
🏝️☕CoffeemaN☕🏝️ :
ужас
2026-06-25 18:38:42
2
nata_r2021
𝓝𝓪𝓽𝓪𝓵𝓲 🖤 :
Та дуже вкусне
2026-06-24 19:37:55
1
svetlanabaranova_
🇺🇦Багатодітна матуся🇺🇦 :
дякую, спробую
2026-06-25 14:56:27
2
tatianaprisyazhnyuk1
Фрея :
Таке шось
2026-06-24 11:15:56
1
bmw156138
🏍️〰️ 🕶️ 〰️🏍️ :
вже боюсь щось морозити з цими відключеннями світла😞
2026-06-25 23:04:55
3
user4141375775559
user4141375775559 :
сама настояща фігня, ніяка згущонка не допоможе, перемерзне і фуфло
2026-06-25 14:46:28
3
To see more videos from user @iryna_kaspruk, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About