@volimpartizan.rs: Sterling Braun je sada prošlost, ali on mora ostati nauk svima u klubu. Nikada više talenat ne sme da bude opravdanje za loš karakter. Partizan je preživeo mnoge odlaske, preživeće i ovaj, ali ne sme dozvoliti da mu ikada više jedan igrač takvom samovoljom dovodi u pitanje autoritet najvećeg trenera kojeg smo ikada imali. Navijači koji su bili na utakmicama prošle sezone i gledali te mučne scene na klupi najbolje znaju o čemu pričam – da li je bilo moguće išta popraviti dok je Braun bio tu? Ili je on jednostavno bio “tempirana bomba” koju smo prekasno probali da deaktiviramo? #Partizan