@vencon.expert: Багато хто вимикає бойлер на ніч, щоб зекономити. Розберемо чесно, чи є з цього сенс? #бойлер #водонагрівач #економіяенергії #міфи #венкон
вимикаю на день а вночі включаю бо нічний тариф в два рази дешевше
2026-06-25 10:17:26
63
ALLA :
проверяла,нужно, включаю только когда нужно нагреть и это ночью
2026-06-25 22:50:03
26
Валентина Лопатюк :
навпаки на ніч включати на день виключати в ночі дешевший тариф
2026-06-26 18:32:16
3
Инна :
Я так и не поняла ,то как надо,,,,
2026-06-25 11:16:17
9
anet :
Літом вмикаю на декілька годин вечері.Економія майже в 2 рази
2026-06-25 19:37:53
8
Наталя :
я всегда выключаю его!! надо -включила, потом выключаю...не зависимо от дня или ночи.
2026-06-25 15:19:15
25
VALENTINA :
Маю двозонний лічильник(день/ніч)Нічний тариф- половина денного.Бойлер(80л.) включаю один раз в два дні і тільки з 23.00 до 07.00 і то тільки на три.максимум чотири години.Але я одна Якщо сім'я.то просто включати на ніч.Економія суттєва.
2026-06-25 10:17:15
11
Танюша :
ночью тариф в два раза дешевле,ночью нагрел до ночи на день хватает
2026-06-25 19:52:47
10
OldPixMelody :
Треба його утеплювати бо вони дуже погано тримають тепло
В заимку відключали світло, і бойлер постійно нагрівався з 0, краще не виключати
2026-06-25 20:21:22
3
Сантехнік Київ :
Треба вимикати на день, коли двозонний лічильник, і обʼєм бойлера дозволяє користуватись водою з нього на протязі дня.
2026-06-24 23:07:33
3
В.П. :
когда стоит двух тарифный счётчик то ставится таймер. нагреваешь ночью а пользуешься днём. но для этого бойлер должен быть не меньше 80 литров чтоб хранить тепло в течении дня. если большая семья то лучше перейти в режим ЭКО.
2026-06-26 07:53:29
2
Доброго вечора ми з України! :
влітку ми його рідко включаємо тому і вкладаємось 80-100 кВт а коли постійно бойлер включен то виходить 200😁
2026-06-24 15:01:52
6
user1482630283813 :
Нужно.Экономия 500 грн.Проверено.
2026-06-27 04:36:35
1
nikitabtc :
Покупаете умную розетку, там настраивается график включений и отключений. И вот включаться ставим каждый день в 5 утра и выключаться в 7 утра. Он работает 2 часа в день(в ночное время цена в 2 раза ниже за ее) и весь день вода горячая.
2026-06-25 13:39:49
3
MrGood :
я всё тестил
если вырубают часто свет ,то лучше включать бак на 2 часа и вырубать его. Пользоваться водой только для душа
Если со светом все ок,то можно не выключать ,но в целом первый вариант всегда самый экономный
2026-06-26 11:50:03
1
-_- :
Я навпаки все роблю у мене 2 зоний лічильник і таймер,я виставив бойлер на максимум щоб вода дуже добре прогрілася і через таймер виставляю щоб він вмикався с 23 до 7 ранку тому що пік споживання води у мене ввечері
2026-06-24 17:02:16
1
Сергей :
4утра бойлер вкл автоматично і нагрівае до 40гр весь день працюе на 40гр за 30хв до купи купи вкл на 75гр і за пів години вже 55гр і викл щоб не грів до 75гр счетчик день ніч
самий економний режим
2026-06-25 19:54:22
1
irinkaaaa21 :
ночью тариф дешевле, грею ночью
2026-06-26 13:17:16
0
Марина :
В мене на економ режимі.
2026-06-26 19:00:03
0
Красавчик3 :
включил на 2 часа нагрел и выключил
2026-06-27 11:54:06
0
@dyk7rth1810a :
Ні
2026-06-25 07:39:20
0
To see more videos from user @vencon.expert, please go to the Tikwm
homepage.