@bolby_rockstar: Я забрав мою кицю з вулиці, тому, після її відходу, я не хотів залишати її там назавжди. Тепер в мене є Камінь Спогаду про мою Дівчинку. Досі болить, але тепер вона буде зі мною завжди поруч❤️
дивлюсь і ридаю, як же добре, що саме ви зустрілись їй, і вона прожила гарне життя з вами
2026-06-24 18:46:34
108
Вікторія :
Я знала, що буду плакати і все одно до дивилась до кінця. У Вас була класна, пухнаста подруга. Це дуже цінно.
2026-06-24 09:26:36
103
ml :
Дякую,що не залишили її на вулиці 🤍
2026-06-24 15:52:07
62
ZAI :
Неможна емпатам таке дивитися , вона прожила своє найкраще життя , не сумніваюся
2026-06-25 20:19:58
4
Валентина :
Яке у Вас серце…🥹❤️
2026-06-24 23:04:30
37
Елена :
ридаю з вами, у вас таке велике та добре серце 🤍 м'яких хмаринок Девочке
2026-06-25 20:04:39
5
JacksyYami :
Чудові спогади 🫂❤️
2026-06-25 17:51:14
4
naya.pol :
Співчуваю 🫂
2026-06-25 13:24:25
9
ася 🌙 :
2026-06-25 20:48:54
2
Елена❤️ :
Людина з великої літери🩷
2026-06-25 17:06:57
3
Менеджер по связям с Высшим Я) :
чоловіче, ти справжній чоловік
2026-06-24 22:00:57
20
ӄꤌꤤ꤯꤂꤈ꤌ :
2026-06-25 19:36:00
1
WindByLuna :
Гарного тобі кошачого дня…🌿🐈 ❤️🩹
2026-06-25 10:40:38
7
Я Наташа, а ти ні :
Я что плакать сюда захожу? 🥺
2026-06-25 07:58:10
10
dia.spacee :
Аж плачу 🥹😭❤️
2026-06-25 17:07:19
2
Александра Сергеевна :
Чего я реву???
Мягких облачков тебе маленькая девочка😭😭😭
папа тебя любит и помнит,ты с ним навсегда ♥️♥️♥️♥️
2026-06-25 21:17:27
0
ᴠɪᴋᴛᴏr :
2026-06-25 21:40:01
0
#1 seunghan's gf :
розридалась, неймовірно чутлива історія! дуже гарна киця була, ви схожі 🤍 м'яких хмаринок, у неї був чудовий господар🤲🏻
2026-06-25 21:20:17
0
_niutaaa_books :
Я бачу в цьому відео дуже добру людину! Я впевнена, що ваша Дєвочка прожила щасливе котяче життя, бо ви зробили все для цього. Дякую за вашу доброту🥺🥺🥺
2026-06-25 22:40:51
0
Polina :
😔мягких облачков Девочке. Держись, Болби, ты молодец что забрал её❤️🩹
2026-06-24 09:01:05
11
ennuyeuux :
я теж втратила свого синочка, він прожив мало, всього 4.5 роки, бо мав генетичне захворювання, але зараз пів року пройшло і його прах це найцінніше шо у мене є, говорю з ним час від часу, мій маленький, я так сумую
2026-06-25 20:07:22
0
Ksusha :
Я вся в слезах...
2026-06-24 23:58:43
1
To see more videos from user @bolby_rockstar, please go to the Tikwm
homepage.