@bolby_rockstar: Я забрав мою кицю з вулиці, тому, після її відходу, я не хотів залишати її там назавжди. Тепер в мене є Камінь Спогаду про мою Дівчинку. Досі болить, але тепер вона буде зі мною завжди поруч❤️

bolby_rockstar
bolby_rockstar
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 24 June 2026 08:44:32 GMT
19893
2033
130
169

Music

Download

Comments

iryna.linetska
Iryna Linetska :
М'яких хмаринок, девочка🫶
2026-06-24 19:44:25
182
markaros1
Markaros :
Плакав разом з Вами. Співчуваю 🫂
2026-06-25 15:25:25
37
diana_mikolaiv
Dianylia :
дивлюсь і ридаю, як же добре, що саме ви зустрілись їй, і вона прожила гарне життя з вами
2026-06-24 18:46:34
108
mousevii
Вікторія :
Я знала, що буду плакати і все одно до дивилась до кінця. У Вас була класна, пухнаста подруга. Це дуже цінно.
2026-06-24 09:26:36
103
userrmn3um1xgd
ml :
Дякую,що не залишили її на вулиці 🤍
2026-06-24 15:52:07
62
anazeld
ZAI :
Неможна емпатам таке дивитися , вона прожила своє найкраще життя , не сумніваюся
2026-06-25 20:19:58
4
velio615
Валентина :
Яке у Вас серце…🥹❤️
2026-06-24 23:04:30
37
luna_i_solnce777
Елена :
ридаю з вами, у вас таке велике та добре серце 🤍 м'яких хмаринок Девочке
2026-06-25 20:04:39
5
jacksyyami
JacksyYami :
Чудові спогади 🫂❤️
2026-06-25 17:51:14
4
naya.pol
naya.pol :
Співчуваю 🫂
2026-06-25 13:24:25
9
kotizzma
ася 🌙 :
2026-06-25 20:48:54
2
lena_anatolievna_
Елена❤️ :
Людина з великої літери🩷
2026-06-25 17:06:57
3
alena_alfeya
Менеджер по связям с Высшим Я) :
чоловіче, ти справжній чоловік
2026-06-24 22:00:57
20
kadivla_
ӄꤌꤤ꤯꤂꤈ꤌ :
2026-06-25 19:36:00
1
windbyluna
WindByLuna :
Гарного тобі кошачого дня…🌿🐈 ❤️‍🩹
2026-06-25 10:40:38
7
ng_natali_25
Я Наташа, а ти ні :
Я что плакать сюда захожу? 🥺
2026-06-25 07:58:10
10
dia.spacee
dia.spacee :
Аж плачу 🥹😭❤️
2026-06-25 17:07:19
2
alexandrashatskikh
Александра Сергеевна :
Чего я реву??? Мягких облачков тебе маленькая девочка😭😭😭 папа тебя любит и помнит,ты с ним навсегда ♥️♥️♥️♥️
2026-06-25 21:17:27
0
olo.viktor.olo
ᴠɪᴋᴛᴏr :
2026-06-25 21:40:01
0
lkievi
#1 seunghan's gf :
розридалась, неймовірно чутлива історія! дуже гарна киця була, ви схожі 🤍 м'яких хмаринок, у неї був чудовий господар🤲🏻
2026-06-25 21:20:17
0
_niutaaa_books
_niutaaa_books :
Я бачу в цьому відео дуже добру людину! Я впевнена, що ваша Дєвочка прожила щасливе котяче життя, бо ви зробили все для цього. Дякую за вашу доброту🥺🥺🥺
2026-06-25 22:40:51
0
oupolina
Polina :
😔мягких облачков Девочке. Держись, Болби, ты молодец что забрал её❤️‍🩹
2026-06-24 09:01:05
11
ennuyeuux
ennuyeuux :
я теж втратила свого синочка, він прожив мало, всього 4.5 роки, бо мав генетичне захворювання, але зараз пів року пройшло і його прах це найцінніше шо у мене є, говорю з ним час від часу, мій маленький, я так сумую
2026-06-25 20:07:22
0
ksusha_2402
Ksusha :
Я вся в слезах...
2026-06-24 23:58:43
1
To see more videos from user @bolby_rockstar, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About