„Praca w rolnictwie nie jest stresująca”~Kamil lat 25
2026-06-24 13:27:08
2668
Zeus :
Prosty chłop i dlatego go lubię.
2026-06-24 11:22:43
394
Grzegorz Andrzej Wój :
czesc jestem zajechany zygmunt, lat 19
2026-06-24 12:15:32
649
Krajjja00 :
oby jak najdłużej zdrowie dopisywało. Tutaj to już nie tylko praca. Tutaj widać, słychać i czuć miłość do tego. Dużo zdrowia dla Pana i najlepszych plonów
2026-06-24 10:42:37
917
tomaszgrubizna :
żyj pan 100 lat...brawo.
2026-06-24 17:22:53
355
Sebastian :
Wzór gospodarza
2026-06-24 11:26:21
531
Jersey :
2026-06-24 15:13:29
257
תאומא :
Widać pasje, talent i jaja jak u byka💪 zdrowia życzę
2026-06-24 14:12:39
311
whoyoumam1 :
pierwszy rolnik który nie narzeka i ciężko pracuje 👍
2026-06-24 15:38:43
187
JedRasS333 :
przynajmniej prawdę gada że średnia 8t pszenicy a nie 10-12
2026-06-24 12:39:39
63
Roooom :
oprócz tego co tam pan powiedział to jeszcze trochę wiedzy chyba potrzeba żeby tyle hektarów dobrze obsiać i zebrać.., życzę zdrowia siły i dalszy satysfakcji z tego co się robi
2026-06-24 09:34:14
236
Ms....🧡 :
nimum czasu bo orooom 😁
2026-06-25 15:47:49
30
kamiladamczyk30 :
wielki szacunek
2026-06-24 10:14:58
86
Pola :
Aż miło posłuchać takiego zadowolonego rolnika, jak żyje pierwszy raz słyszę, że rolnik nie narzeka - jest Pan wspaniałym człowiekiem 👏❤️
2026-06-24 21:02:13
89
Miśka2 👑🇵🇱👑 :
Szacunek dla Pana 👍💪💪💪🥰👋
2026-06-24 21:32:22
44
kasienkakasia4 :
zajebisty gość 💪👏
2026-06-24 16:46:26
34
Diskorolka :
280 hektarów jest wartych ok 24 miliony złotych + kilka milionów w maszynach.
2026-06-24 16:10:07
11
jelly look :
farming symulator hardcorowy gracz
2026-06-25 17:11:14
19
Serwis ArtSax - Seweryn Maj :
już gościa lubie :) coś pięknego
2026-06-24 13:52:45
83
małolepszy :
ma dużo roboty to i telewizji nie ogląda i się nie wkorwia 😂😂😂
2026-06-24 21:24:15
29
Michał Magda :
jestes pan mistrzem sprzet porządny zadbany
2026-06-24 11:55:57
78
Henryk :
280h jakby to sprzedał to by miał milionów setki
2026-06-25 13:44:50
7
milogilo666kapilo :
Hobby na 250 hektarach mhm hobby to by bylo jakby mial 10 h i 2 ciagniki
2026-06-24 21:30:54
15
Ja to ja :
chemia chemia chemia 😅
2026-06-24 11:50:30
8
To see more videos from user @agro_profil, please go to the Tikwm
homepage.