@nekotyki: Zaczął dzwonić drugi i dalej nie wstali xddd ale jest git trochę pospałam ez #budzik #jezioro #plywanie #wakacje #viral

nekotyki
nekotyki
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 24 June 2026 08:55:50 GMT
368354
60507
101
6989

Music

Download

Comments

malkowae
lea💋 :
polecam spróbować tego budzika..nie wierzyłam, że coś może mnie obudzić bo mam tak twardy sen, ten zwykły z iphone nawet mnie nie przebudzał a ten jest tak głośny, że zastanawiam się skąd mój telefon może wydawać tak wysokie dźwięki xddd
2026-06-24 17:31:48
2494
beard_70s
Haisenburger 🍔 :
uznajmy że już byłaś i wróciłaś, tylko amnezja i ci się zapomniało
2026-06-25 01:12:47
3031
_.nikola._067
𝒩𝒾𝓀𝑜𝓁𝒶 :
TAK ZAWSZE JEST XDDD
2026-06-24 19:20:16
1136
szymonek_18
Szymon :
nic mnie bardziej nie denerwuje jak Ludzie co pomimo umówionej godziny i tak się spuźniają albo odwołują na ostatnią chwilę
2026-06-26 10:58:49
93
applejack.st
czy_ to.napewno_ada? :
budzik
2026-06-25 08:07:47
191
milkysn0w
MonMon🍧🫧 :
o 6 to oni spać poszli
2026-06-25 07:50:50
91
pa_finka
Pa_Fi :
mi już by się odechciało jechać.... Umowa to umowa.
2026-06-27 06:36:00
4
user2334467878
𝓚 :
czemu na szafce masz tylko jedną świeczkę
2026-06-25 08:10:53
18
forkie412
forkie412 :
Po co tak wcześnie wstawać lepiej się wyspać
2026-06-26 04:25:50
16
thetinggoesskrrrahh
Igorrrekgrbypiechocki :
Wait allurka?
2026-06-26 09:46:08
1
xwika1a
. :
to ja się budzę o 6 bez budzika..
2026-06-25 08:51:27
6
lasiaxtv
lasia :
ale rzesy sa.
2026-06-25 13:58:43
2
ryzowafarma
patrycja ✯ :
znajomi gdy moj giga bass boosted gta san andreas budzik, a ja spie dalej mimo ze 5 razy dzwonil
2026-06-24 22:53:30
72
czarnyaniol9
🦇 Ӄ𝒂Ϯ𝒂г𝘻ᵧ𝘯𝒂.ꕶ🦇 :
Sama nie mogłaś jechać?
2026-06-26 12:55:56
0
jaxcyferka
⋆.˚✭•𝘑𝘢𝘹•✭˚.⋆ :
wstałam o 4 rano
2026-06-26 05:52:18
9
szwirek
♡𝐖𝒊𝐭𝐡𝐫𝒐𝐰♡ :
pierwszy ez
2026-06-24 09:23:49
35
l.suchva01
𝔱𝔞𝔰𝔲𝔠𝔥𝔳𝔞 :
2 ez
2026-06-24 09:32:34
6
kurysdawid
Dawid 🏎️ :
Spanko > plany
2026-06-27 02:40:35
0
z...u...z...a
Zizi :
mieliśmy o 8 jechać nad jezioro jest 10:18 nikt nie wstał
2026-06-26 08:18:20
3
dopalacze44
ANE🐛A🦅🤫 :
jak by to było po bolca to wstała byś o 03.00
2026-06-25 19:35:03
4
xyz_melkaa
🎀🥷 :
Trzecia eszz
2026-06-24 12:38:58
4
levxxqy
k :
to ja
2026-06-25 08:40:05
1
olejnicxak_
olejnicxak :
ja teraz
2026-06-27 07:00:11
0
marcixia2
M :
Ja zasypiam tak często że ostatnio spytałam czemu mnie do skzoly nie obudziła a ona że i tak ie ma sensu bo nie pójdę lub zaśpię i na zakończenie roku wstałam o 6 i nie wiem jakim cudem ale zaspałam i wstałam o 8 nagle
2026-06-26 22:38:03
0
To see more videos from user @nekotyki, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About