Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@kedienkhung789: 🤡? #menudaoducdiabachivalongtracan? #chambiemmotchutthoi #chambiemxahoi #chambiemdaoduc #fact
Kẻ Điên.
Open In TikTok:
Region: VN
Wednesday 24 June 2026 09:00:47 GMT
150509
7330
61
6221
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
0MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
😏 :
tôi ăn cả tuất và hợi mà
2026-06-24 09:49:52
172
Griffith Griffin :
Tôi có gọi ba chỉ quay giòn bì đâu? Tôi gọi mèo bóp vừng sả mà??
2026-06-24 12:21:03
37
Người Đần Thông Minh :
tôi đớp cả tuất và hợi😞
2026-06-24 23:26:06
7
Nox.. :
Lòng thương nó ko liên quan đến đồ ăn
2026-06-24 15:17:08
5
phone^^ :
chạy đâu hết r nhỉ 😂😂
2026-06-24 15:29:53
4
toi bị ngoo :
xin tên nhạc
2026-06-24 11:20:15
0
An1031 :
Nghe thấy ngon thế phải ăn mới biết đ
2026-06-24 09:16:59
5
Guardian Gaming :
3 rưỡi đêm đọc clg đây ?
2026-06-24 20:38:14
1
Anh Denh :
lòng ngon mà 🗿
2026-06-25 00:05:18
0
Dâng Triều 💖💐 :
thương thì vẫn thương, nhưng đói thì k chịu dc 😓
2026-06-24 15:22:28
1
MinhN :
Hoá ra bài của mck có nghiaz nhie này
2026-06-25 00:31:56
0
Tuinamne :
tôi ăn cá😋
2026-06-25 01:12:52
0
D :
“lòng thương có vị xả ớt”=))))
2026-06-24 22:16:41
0
Trung Bành :
mình đổi thành ba chỉ luộc chấm mắm tôm được không
2026-06-25 00:56:47
0
Buồn cùng em :
thương lắm xót ruột ko chịu đc :)))
2026-06-24 18:45:22
0
Siêu Nhân Vàng :
t k ăn tuất cũng k ăn hợi🗿t đớp thuỷ sản....sorry🗿
2026-06-24 22:22:39
0
anh nên quên đi tất cả :
tôi ăn 1 cách bình đẳng
2026-06-24 23:31:12
0
Thanh Lâm :
Tôi gọi giòn bì vị lá mắc mật mà fen
2026-06-24 11:40:35
0
hoàng béo :
thương thì tôi vẫn thương . còn thèm là t vẫn ăn :v
2026-06-24 12:54:17
0
Tesla? :
Em gọi tuất nhưng em vẫn thương hợi mà, nhiều khi em còn gọi thêm tiểu hổ xào 36 để tăng gia vị lòng thương nữa
2026-06-24 18:20:07
0
Toa_tobi :
t lại thích rượu mận với tuất nướng lá lốt
2026-06-24 17:41:43
0
duc :
tôi ăn hết
2026-06-24 15:51:10
0
Minh Hoàng :
nói ra lại thèm
2026-06-24 15:43:53
0
Hà nhân :
Đơn giản là gì… xem thêm
2026-06-24 09:12:18
3
To see more videos from user @kedienkhung789, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Somethin bout them Cummins
insta/us.r.a.a🧢
❗️❗️❗️ OCCIDENTUL SE AFLĂ ÎN MÂINILE UNOR NEBUNI Generalul Marco Bertolini, fost comandant al Comandamentului Operațiunilor Întrunite și al Brigăzii Folgore, precum și președinte al Asociației Naționale a Parașutiștilor Italieni, se exprimă astfel cu privire la situația actuală: „Trebuie să înțelegem acest lucru cât mai repede posibil, mai ales în interesul copiilor noștri și al generațiilor viitoare, pentru că după aceea va fi prea târziu. UE de la Ventotene, Spinelli și a păcii nu mai există, dacă a existat vreodată. A murit odată cu sprijinul belicos acordat Ucrainei și cu războiul împotriva Federației Ruse. Acum se află în mâinile unor aventurieri fără scrupule, care se unesc pentru propriul lor avantaj și dintr-o urâtă poftă de câștig, sub comanda Regatului Unit. Acesta, prin ieșirea sa dintr-un referendum, a respins o Europă unită și acum, plasându-se în fruntea țărilor europene rămase, vrea să se arunce într-un război pentru a-și atinge obiectivul istoric: distrugerea Rusiei, fragmentarea acesteia în multe state vasale mici și jefuirea resurselor sale cu spiritul lor colonialist clasic. Elitele europene, oarbe la catastrofele suferite de toți cei care – de la Uniunea Polono-Lituaniană (1632–1634), la Imperiul Suedez (1788–1790), la Napoleon (1813) și la Hitler (1941) – au încercat să cucerească teritoriul rus, vor astăzi să atace din nou Rusia, aruncând astfel Europa din nou în război și distrugere. Paradoxal, acest război este dorit de toți aceia care până acum s-au dedicat păcii și au vorbit cu entuziasm despre o Europă a păcii, a libertății și a democrației – tocmai acum, când Statele Unite și Federația Rusă urmăresc un acord de pace. Falsificări, mai false decât un bancnotă de un euro. Din acest motiv, sper cu tărie ca această UE teribilă, oligarhică, belicoasă, autoritară și dușmană a poporului să eșueze curând și ca statele cu adevărat suverane să găsească alte forme de cooperare, care să vizeze pacea și bunăstarea socială și economică, pentru bunăstarea cetățenilor lor.” Daniel Gugger
Sister fights! #pugsoftiktok #cami #camivsmeili #fight
Only positive vibe 🥰
شاب يتضاهر بالضعف قدام الناس ويتعمل عليه عملية ليصبح آلة قتل سحري ملخص كامل 💥🏴☠️🏳️💯#ملخصات_انمي #ملخصات_افلام #مشاهير_تيك_توك_مشاهير_العرب
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy