Відкрию секрет, за законодавством України на кожен транспорт такого типу потрібне посвідчення
2026-06-24 19:15:34
26
who_cares.x :
по документам сметана 15%
2026-06-24 20:30:51
53
Борис :
Це правда така ціна ?
2026-06-24 20:36:15
7
Bl1zzart :
Можна на кататися якшо мені 11 років
2026-06-24 19:57:21
1
RŪBERT :
По документам сметана 3%
2026-06-24 18:59:28
112
slstaff_ :
Бухим можна їздити?
2026-06-24 16:15:32
7
бравл Старс :
кто понял тот понял
2026-06-24 20:10:22
4
😎🏀 :
В 15 років можна їздити ?
2026-06-24 18:54:50
5
doctor_avto✅ :
Це як крузак 300😂😂😂
2026-06-24 20:52:21
0
fazza :
яка ціна
2026-06-24 20:38:16
0
Едгар 777 2014 :
Яка ціна
2026-06-24 20:10:26
0
Setmik :
вопрос где на этом ездить?
2026-06-24 21:17:59
0
ARCHI10_10 :
Ціна?
2026-06-24 20:43:17
0
Борис :
Все дізнався ціна 205.000 грн, максимальна швидкість 35 км на годину…. 😂😂😂
2026-06-24 20:39:24
3
🤙raz8en🔥 :
Ціна
2026-06-24 13:04:27
0
vvlad1k7 :
как так что права не надо?
2026-06-24 20:34:31
1
Юрий Бабич :
А ціна як пенсіонеру ?
2026-06-24 18:27:00
0
CristianLobren :
она кондёр не потянет
2026-06-24 18:29:33
4
brdechy :
Блін а чому не пасатіки
2026-06-24 18:51:49
2
halen_hero201 :
чому так дорого
2026-06-24 21:20:21
0
A7KA :
@A7KA: От тіки є проблема, посвідчення потрібно, бо це авто, тому що тут по факту навіть авто, не потрібно реєстрація та категорія на трицикл до 3квт та скутер а це авто, хоть і колічне
2026-06-24 19:24:41
3
To see more videos from user @partner_zv, please go to the Tikwm
homepage.