@aka.kushnir: Мужчини тепер бачу зовсім скупердяї 🤭 ❤️Добро передається далі🕊️

Andriy Kushnir
Andriy Kushnir
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 24 June 2026 09:15:03 GMT
495315
31898
636
578

Music

Download

Comments

vikaaa_victoria
👀 :
Реально не розумію, чому люди не хочуть підтримати бабусю і купити собі чи на подарунок такій милий букетик, тим більше за такі кошти🥺
2026-06-24 09:56:40
911
olhashveda6
olhashveda6 :
Бабуся Лікар -Біохімик!!!!!!😳 яка інтелігентна і добра людина 💛💙
2026-06-24 15:52:27
639
anchous_xa
🦋ГÂ₦₦Â🦋 :
сьогодня так у бабусі купила волошки 🥰
2026-06-25 08:02:38
247
s.n.i.zh.a.n.a_
s.n.i.zh.a.n.a_ :
Сьогодні купила у бабусі,такий гарний
2026-06-25 12:38:59
129
fetana_mi
Светик :
Я стала больше ценить такие букеты, в них больше души! чем инстаграмные пионы и розы
2026-06-24 15:15:06
1253
shuranatalya
🫟🪐🫧НАТАЛЯ🫧🪐🫟 :
Така мила бабуся🫶🏻 Андрій дякуємо Вам за ваше добре серце🙌🏼🩷
2026-06-24 09:25:06
789
zozuljka_ir
zozulka_🐦‍⬛ :
Бабусічка так зраділа ❤️дякую, що допомагаєте❤️
2026-06-24 11:09:03
266
__d_.a_.s_.h_.a__
_Dasha_ :
в квітковому магазині одна розочка коштує 100-150грн
2026-06-24 15:05:49
261
user5279388496101
user5279388496101 :
Бабусі здоров'я
2026-06-24 09:31:43
130
user5871774616800
Мірик :
..Дякую пану Андрію за те,що ви робите ,за те,що ви такий є....
2026-06-24 17:48:16
111
annasydor611
annasydor611 :
Скільки тут добра ,так мило❤️
2026-06-24 10:04:01
103
user3944885084286
Надійка :
Квіточки такі гарні, як і бабусічка❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-24 11:29:26
70
user568492172684
Антоніо :
А я ось такий дружині зробив сам 🥰
2026-06-25 16:21:59
19
maria_bezh
Maria Bezh :
Яка чудова пані🥺😍 Дай Боже їй здоров’я і їі рідним🙏
2026-06-24 18:30:18
38
lika15765
lika :
Боже до сліз..😳дякую що робите добрі справи
2026-06-25 06:34:55
18
ruslandynko
Руслан :
Приємна та добра бабуся!!!...
2026-06-24 16:05:12
15
user8342806223740
user5744345446654566 :
Обіймаю вас пан Андрій🥰🥰🥰
2026-06-24 15:19:57
11
user1573319437062
Инна :
так жаль наших стареньких🥺
2026-06-24 19:28:22
34
odessa5433
Odessa :
Респект,автору!
2026-06-24 09:31:22
68
user3135204208023
МироСлава :
Ресторан навпроти, дозвольте бабусі продавати квіти. Обізвіться! В нас в Луцьку був кафе-бар «Майдан » вони завжди дозволяли квіткаркам стояти поруч з дверима і навіть заходити в приміщення скільки букетів я приносила з вечірніх посиденьок. Будьте добрішими.
2026-06-24 15:22:55
37
korotun25
Олеся :
чому я плачу????🥺🥺🥺🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-25 07:48:55
27
user9476928514408
Володимир® :
Бідні наші люди!
2026-06-24 17:06:49
46
viktoriya1_3
Віта :
Світ небездобрих людей, дякувати добрим людям
2026-06-24 15:01:29
19
us_nastya_93
us_nastya_93 :
Я завжди такі букетики купую у бабусь ❤️
2026-06-24 19:26:22
8
oleksiyy1111
oleksiyy :
Андрію ти неймовірний, тебе сам Бог посилає!!!! Обіймаю,нехай тобі Бог допомагає у всьому 🤝
2026-06-24 10:34:00
57
To see more videos from user @aka.kushnir, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About