dziadek załatwiał, tato załatwiał to i ja załatwiam z pracy, tradycje trzeba podtrzymać
2026-06-24 18:02:46
4626
Miss.Mangoo :
premia samoprzyznawcza.
2026-06-24 20:22:20
3200
marcin sikora :
to jest tak zwana premia "uznaniowa" uznałem że to mi będzie potrzebne 😂😂😁 tak jest z prywatnymi firmami haha
2026-06-25 08:24:31
1587
Alan-Morfi98 :
On nie ukradł 🙈 On załatwił z pracy 😅
2026-06-25 07:22:29
468
Patryk.ku :
Załatwiłem z pracy 😅
2026-06-25 07:55:32
1032
peterdove6 :
wspaniała tradycja
2026-06-24 17:51:08
530
Patryk1985🇵🇱 :
znaczy,, załatwił z pracy"
2026-06-24 18:43:20
877
TomTom :
Co by tu „załatwić z pracy”?
2026-06-26 09:15:50
148
AG :
Kiedyś prezes powiedział traktujcie ten zakład jak swój, ja się tego trzymam. 😁
2026-06-25 05:49:52
234
Huzia na Juzia :
2026-06-24 14:32:17
127
Paul Phoenix :
Ja od 25 lat codziennie cos "zalatwiam" z pracy 😂
2026-06-25 08:23:52
271
user2512189816309 :
"Jeśli nie okradasz swojego miejsca pracy, to okradasz własną rodzinę" ~Paulo Coelho
2026-06-25 08:40:35
19
Fabiè :
Benefity pracownicze
2026-06-25 12:54:36
145
ziomalo676767 :
w mojej pierwszej pracy po szkole zakolegowalem się z ziomkami co sprzątali na zakładzie ile ja chemi do sprzątania papieriu i różnych pierdol miałem pół domu
2026-06-25 11:40:38
113
Draw and have fun :
Pracodawca widzący film:
2026-06-25 10:53:08
86
Simon :
Z pracy załatwił
2026-06-24 16:03:13
31
wik.m1 :
Myślałam. Że tylko ja 😁😂😏
2026-06-24 18:11:11
16
Pamiętnik odklejonej laski :
Znany schemat
2026-06-24 10:11:41
15
Mateusz :
Załatwione z pracy
2026-06-24 16:57:15
11
Rafaello :
To jest ta druga forma wypłaty 😂
2026-06-24 16:50:55
11
RioVerde 09 :
zawsze w pracy można liczyć na podwyżkę.... obowiązków 😂
2026-06-25 08:48:45
87
ArcySLAV :
"załatwione" z roboty
2026-06-24 20:52:19
17
Martelina 🇵🇱 :
tak czeba żyć 👍❤️
2026-06-24 19:30:57
5
Magda :
U mnie nawet papieru toaletowego nie ma w pracy 🤣
2026-06-26 17:25:27
8
ZuzaRB :
prawidłowo 👍
2026-06-24 15:17:06
8
To see more videos from user @md121345, please go to the Tikwm
homepage.