całe szczęście (nowa klasa w średniej nie może być gorsza)
2026-06-24 14:52:54
223
Bartuuuuss :
jak mi się takie coś wyświetla to mnie tak to boli na sercu
2026-06-24 14:29:12
87
CHICKEN :
nie lubiliśmy się uczyć tu nie chodziło o szkołe
2026-06-25 10:45:08
56
TITANIC :
Za klasą nie ale za nauczycielami będę tęsknić bo mega spoko byli
2026-06-24 14:05:08
66
antek🔥 :
płakałem na zakończeniu (ze szczęścia)
2026-06-24 14:54:04
9
Ułamek Zwykły💣 :
już dzisiaj bo jutro nie idziemy bo jutro jest zakończenie
2026-06-24 17:40:15
5
️ :
w końcu
2026-06-24 13:31:52
55
panek_ :
w końcu, będę trzymał kontakt z 4-5 osobami I tyle
2026-06-24 17:34:41
32
Anna💋 :
Już jutro..
2026-06-24 17:27:06
9
✞✞✞ :
Jeszcze 2 lata
2026-06-24 11:16:03
6
☆‼️¥umi.X3‼️☆ :
z jednej strony się cieszę bo ta szkoła była chora ale jednak z drugiej strasznie się boje poznawać nowych ludzi przejść do liceum i tak kompletnie zmienić otoczenie no jednak to było 9 lat (razem z zerówka) chodzenia tam z tymi samymi osobami😕
2026-06-25 18:14:44
5
pvulaa :
„Mamo jak było w 7 klasie”
2026-06-24 14:38:53
24
zuz._.anna :
jeszcze rok
2026-06-24 12:56:44
31
To see more videos from user @madeline77747, please go to the Tikwm
homepage.