100% правда. А ще коли пишуть, що поруч з якимось містом чи місцем, то це поруч може бути і10, і20, і50 кілометрів😁
2026-06-26 06:07:57
38
Ольга Кушнир556 :
Ой, мені колись попався Тлумачний словник ріелтора, так там була розшифровка всіх подібних описів, все так і є😁
2026-06-26 11:09:40
12
mary_good🤍 :
у нас на дачі теж інтернет є, але ловить тільки на другому поверсі коло вікна😁
2026-06-25 17:15:05
16
wup4uk :
чистої води правда, але скільки всього треба передивитися щоб це самому зрозуміти і переконатися... оголошення про не рухомість ніби письменники фантасти пишуть. от все гарно, а відчуваєш підвох
2026-06-25 13:32:39
4
Rogerna :
Та ну, як хотіли продати хату в селі то писали що біля дороги, і так і було і дорога класна
2026-06-26 08:38:09
1
Люльka♡ :
ахаххх ніби, смішно, але не дуже 😄🥲. але інфа, 100% . ми теж купили будинок і в нас все те саме особливо прл мааааальовниче село і вепрів, я орууу 🤣🤣🤣
2026-06-24 19:44:19
7
smmka :
Мальо мальо як?
2026-06-24 14:30:33
1
Дмитрий Р131 :
ну хутір це прям топ, так би і писали для тих, хто шукає
2026-06-26 10:29:29
0
Олег+Оксана/життя та музика :
дуже точні спостереження)
2026-06-26 11:39:39
0
svitlana669 :
🤣🤣у мене дача якраз у місці як Ви описали, нам дуже подобається що є річка за городом, що є колодязь, але люди відносно поблизу, але тепер у нас є сусіди і це нам вже не так подобається 😁😁 бо нам подобалося що ми були сами, 4 будинку від нас були найближчі сусіди.
2026-06-26 06:36:02
0
GangGang :
Ми також купили будинок в селі в минулому році, але перший, який подивилася 🙂
2026-06-26 04:24:03
0
Михайло :
мені вже стільки, шо я би забився в той хітір і жив там 🙄😊. думаю як доживу то так і зроблю
2026-06-26 17:30:05
0
Наталі :
треба вибирати хату там де гарна земля і скважина є
2026-06-26 05:02:23
0
Тина :
У нас в місті эвакуация. Ми наразі в активному пошуку гарного будинку. Цікавить пгт або розвинене село далеко від фронту. Поки марно катаемось туди-сюди. В об'яве одне, приїзжаеш там хлів. Нагло брешуть по телефону. Нащо так робити, не розумію
2026-06-26 16:22:21
1
Arty :
"по вулиці є газ і світло"
2026-06-26 16:38:00
0
Olga Balakucha :
Хто зважиться на 1/2 треш-будинку в Київській області з дійсно класним розташуванням- звертайтеся🤌🏻 до Києва- пішки, комунікації підведені
2026-06-26 11:38:49
0
Art Lewis :
запрошуємо до Забілоччя 🥰
те все про що розказували в ролику - це не про нас... і хати від 5 тис $
2026-06-26 16:33:33
0
Sophia :
😂🥰👍
2026-06-26 10:11:30
0
Kseniia 🇺🇦❤️ :
😅🤣🤣🤣
2026-06-25 07:04:28
1
To see more videos from user @lazorykkate, please go to the Tikwm
homepage.