@decibel.com.ua: Що обереш собі в авто ? #децибел #автозвук #динаміки #decibel

Decibel.com.ua
Decibel.com.ua
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 24 June 2026 10:15:05 GMT
106923
1525
70
2186

Music

Download

Comments

arturkutmizirovgmail.com
ArturArtur :
у мене навушники з аврори так грають 😅😅😅😅😅👍
2026-06-25 07:25:52
4
meliodassin28
Meliodas Sin191 :
старые колонки огонь мне с 90 звук нравиться
2026-06-25 04:05:27
11
9melodic
хто ти є? :
две колонки от романтики. по чище звук чем у колонок по 500 баксов.
2026-06-25 13:28:04
3
user2585102198444
Алксей Деркач :
Зажигалка еще ж звук искажает
2026-06-25 04:01:28
8
mech.maniac
MECH MANIAC :
двухполоска лучше
2026-06-24 17:03:19
2
dimo4ka1988
Дмитрий :
у мене штатна Harman Kardon🤷🏻‍♂️, досить достойно звучить
2026-06-25 13:23:40
1
user12986062629852
Роман :
ціна
2026-06-24 20:16:51
0
lemberglvivpubg
lemberglvivpubg :
що порадите в гольф 4 з хорошим басом на перід
2026-06-24 15:54:42
0
igorpulkovsky
Игорь Пулковский :
🤣🤣🤣🤣 тобто штатне не якісне то тільки в жигулях
2026-06-25 05:42:10
1
user24049857763840
user24049857763840 :
то здається штатник від ланоса. а грає нормально
2026-06-25 04:57:29
1
asus66675
Asus677 :
скажіть це штатній акустиці Mark Levinson на моєму авто😁😁😁
2026-06-24 20:03:31
2
floger101
VADIM NESTER :
в мене стоять такі якість в ауді а6с6 гарно грають
2026-06-24 19:27:55
1
pozivniii_lancer
Lancer :
Той момент коли купив динаміки в аврорі за 100 гривень 😂
2026-06-24 22:36:09
1
kkesedi
Kesedi :
так и есть 😂
2026-06-24 16:56:25
1
serega.ua7
Сергій :
Та мені фіолетово які будуть динаміки в авто! Головне щоб двигун працював справно.
2026-06-24 21:03:50
1
user_tubus
TUBUS :
Пруфы будут?
2026-06-24 20:52:49
1
faker770
яков :
Что за колонки
2026-06-24 14:57:42
0
administrator_tiktok1111
administrator :
Ланос или сенс
2026-06-24 16:16:37
1
vadikfgvhj9
US5WAD :
😂😂😂😂 класна реклама
2026-06-25 04:00:30
1
alexandrps
Александр Сергеевич :
😂😂😂вась,не смеши,у меня штатные infinity стоят,так лучше звучат многих современных
2026-06-25 08:43:39
3
hlib_rieltor_luxhouse
Нерухомість Вінниччини :
volvo v70 2000
2026-06-25 13:04:16
0
user4613618710552
Евгений :
Шедевр!!!
2026-06-25 15:24:23
0
anatolynerovny
Tolyn :
2026-06-25 09:08:00
0
misterholod_kyiv
Сергей Андреевич (Мистерхолод) :
kardony top в меседесе
2026-06-24 21:52:45
0
To see more videos from user @decibel.com.ua, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About