Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@decibel.com.ua: Що обереш собі в авто ? #децибел #автозвук #динаміки #decibel
Decibel.com.ua
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 24 June 2026 10:15:05 GMT
106923
1525
70
2186
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.84MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.23MB
)
Watermark .mp4 (
0.84MB
)
Music .mp3
Comments
ArturArtur :
у мене навушники з аврори так грають 😅😅😅😅😅👍
2026-06-25 07:25:52
4
Meliodas Sin191 :
старые колонки огонь мне с 90 звук нравиться
2026-06-25 04:05:27
11
хто ти є? :
две колонки от романтики. по чище звук чем у колонок по 500 баксов.
2026-06-25 13:28:04
3
Алксей Деркач :
Зажигалка еще ж звук искажает
2026-06-25 04:01:28
8
MECH MANIAC :
двухполоска лучше
2026-06-24 17:03:19
2
Дмитрий :
у мене штатна Harman Kardon🤷🏻♂️, досить достойно звучить
2026-06-25 13:23:40
1
Роман :
ціна
2026-06-24 20:16:51
0
lemberglvivpubg :
що порадите в гольф 4 з хорошим басом на перід
2026-06-24 15:54:42
0
Игорь Пулковский :
🤣🤣🤣🤣 тобто штатне не якісне то тільки в жигулях
2026-06-25 05:42:10
1
user24049857763840 :
то здається штатник від ланоса. а грає нормально
2026-06-25 04:57:29
1
Asus677 :
скажіть це штатній акустиці Mark Levinson на моєму авто😁😁😁
2026-06-24 20:03:31
2
VADIM NESTER :
в мене стоять такі якість в ауді а6с6 гарно грають
2026-06-24 19:27:55
1
Lancer :
Той момент коли купив динаміки в аврорі за 100 гривень 😂
2026-06-24 22:36:09
1
Kesedi :
так и есть 😂
2026-06-24 16:56:25
1
Сергій :
Та мені фіолетово які будуть динаміки в авто! Головне щоб двигун працював справно.
2026-06-24 21:03:50
1
TUBUS :
Пруфы будут?
2026-06-24 20:52:49
1
яков :
Что за колонки
2026-06-24 14:57:42
0
administrator :
Ланос или сенс
2026-06-24 16:16:37
1
US5WAD :
😂😂😂😂 класна реклама
2026-06-25 04:00:30
1
Александр Сергеевич :
😂😂😂вась,не смеши,у меня штатные infinity стоят,так лучше звучат многих современных
2026-06-25 08:43:39
3
Нерухомість Вінниччини :
volvo v70 2000
2026-06-25 13:04:16
0
Евгений :
Шедевр!!!
2026-06-25 15:24:23
0
Tolyn :
2026-06-25 09:08:00
0
Сергей Андреевич (Мистерхолод) :
kardony top в меседесе
2026-06-24 21:52:45
0
To see more videos from user @decibel.com.ua, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
#اكسبلور #اكسبلور #اكسبلورررررررررررررررررررر #اكسبلورexplore❥🕊 #اكتب_شي_توجر_عليه
Quyết Định Săn Theo Và Cái Kết 🎉😍 #iphone17promax #huyensantao #nhachaymoingay #uocduoclenxuhuong #vacaiket
𝐍𝐞𝐭𝐚 𝐡𝐨𝐭𝐞 𝐜𝐡𝐚𝐧...? 𝐭𝐚𝐢𝐥𝐞 𝐛𝐚𝐜𝐤𝐠𝐫𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐚 𝐡𝐢𝐭 𝐚𝐤𝐭𝐚 𝐬𝐨𝐧𝐠 𝐝𝐞𝐢𝐲𝐚 𝐯𝐢𝐝𝐞𝐨 𝐮𝐩𝐥𝐨𝐚𝐝 𝐤𝐨𝐫𝐞𝐧 𝐭𝐚𝐢𝐥𝐞𝐲 𝐧𝐞𝐭𝐚 𝐡𝐨𝐲𝐚 𝐣𝐚𝐛𝐞𝐧🙂 𝐭𝐢𝐤 𝐚𝐦𝐚𝐫 𝐦𝐨𝐭𝐡𝐨😆🙏 #foryou
Người yêu tôi muốn đi sửa mũi #syhuymomong #kinhmatanna
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy