@voceabotosani: Subiectele de la Evaluarea Națională la matematică de azi au fost floare la ureche pentru unii elevi. Aproape că niciun exercițiu nu i-a pus în dificultate, asta pentru că la unele nici nu prea s-au uitat. Cu toate astea, încrederea este mare și deja își fac planuri pentru viitor: se vor întâlni cu toții și la anul la „mecanică”. Până una alta, hai că vedem după ce apar notele. #VoceaBotoșani #EvaluareNațională #Botoșani
Vocea Botosani
Region: RO
Wednesday 24 June 2026 10:15:39 GMT
Music
Download
Comments
claudiaangelamarcu :
multi mecanici o să aveți ...
2026-06-24 13:20:45
196
Liliana :
Am știut tot, dar pe subiectul 1,2,3 nu m-am băgat.
2026-06-24 16:11:44
48
Mary :
A fost usor dar nu au facut geometria...😂
2026-06-24 14:07:00
122
Vasilika Panchici :
ăstea sunt mecanicii vai de mașinile noastre🤣🤣🤣
2026-06-25 12:54:57
1
Gabriel :
va aștept la agro!!
2026-06-24 10:20:39
45
miruna💋 :
viitorul româniei
2026-06-24 12:09:55
43
.. :
Cred ca in stilul asta mai bine invat de pe youtube cum se repara motorul
2026-06-24 13:33:33
40
idk.gab2 :
al doilea baiat o sa ajunga aproape
2026-06-24 12:37:04
54
AlexX_X :
5 pe subiectul 1 🥀
2026-06-24 14:30:34
6
🐯Aliss.K🤍🍫 :
2026-06-24 17:08:16
29
tiktokar :
1000 de mecanici pe zonă peste 4 ani
2026-06-24 23:13:47
3
ias eugen :
toți mecanici , ei nu vor ști citi o diagnoza auto
2026-06-24 19:15:17
2
Iuliana🖤 :
vin și eu la electro băieți
2026-06-24 10:19:23
6
Ivan Ionut :
mai ales că acum sunt mașinile electrice sigur se descurca 🤪🤪
2026-06-25 09:15:44
4
Ghiață :
merg toti la mecanica , dar la agro pe tractoare ...
2026-06-24 18:56:34
0
ias eugen :
trebuie să mă pun repede la punct cu mecanica sa nu ajung cu mașina la voi😁
2026-06-24 19:16:00
13
Sandybell :
Sper ca până ies ei mecanici să apară mașinile de unică folosință
2026-06-24 18:45:44
4
Billy :
- Salut! Vreau și eu o geometrie la roți.
- Boss, eu cu geometria nu prea le am, dar îți răspund la câteva întrebări grilă despre mașină, dacă vrei. 😅
2026-06-24 18:57:21
3
🇱🇺Diesel29🇱🇺 :
Mie îmi place ca "visează" la note médiocre, dar daca ii întreba de salarii....vroiau "de top" 😏
2026-06-25 13:08:12
2
raul126 :
67 poate
2026-06-24 19:07:59
3
Dedai Nai :
în 4 ani vând mașină
2026-06-25 04:27:09
2
Jojo :
cred că se referă la subiectul 1 😏
2026-06-24 17:29:20
4
@alphabeads.shop :
Cică este ușor și nota finala 7...
2026-06-24 15:53:52
3
To see more videos from user @voceabotosani, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.