@svetlanaa3461:

Svetlana
Svetlana
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 24 June 2026 10:15:43 GMT
624345
2416
75
49

Music

Download

Comments

cepveg
Cepveg :
сейчас жарко зайшла перевдяглася в свіженьке і пішла далі а глаза такі добрі добрі😁😁😁
2026-06-25 16:18:49
147
sharlota0201
🎀НаталіЯ 🎀 :
Поясніть, будь ласка, бо не зрозуміла ситуацію🙏
2026-06-25 14:04:24
56
irsenkaduginova
Irsenka Sergeevna :
Ниче не понятно ,но ладно
2026-06-26 11:27:18
131
user340139492471
user340139492471 :
на городе бузина, а в Киеве дядько
2026-06-27 11:28:28
25
user3498378012723
Валентина Козлова :
Кіно???
2026-06-26 07:27:06
5
user4442156228169
Слава Коберник :
а від чого може бути соромно.не зрозуміло.
2026-06-26 03:44:56
8
kseniarychlo
Ksenia :
Масло у одязі?
2026-06-27 08:01:32
1
user883974395594
Natali :
в чом прикол?!😳
2026-06-25 13:56:27
25
cveta_1901
Света :
😁 Це Ваша модель?
2026-06-26 07:55:20
5
user9102616510901
luda :
дочка прикалується
2026-06-26 09:24:21
2
kapelka1962
olgafreedom :
а за рекламу платить не нужно?
2026-06-27 12:58:22
1
djonnydjoo
DjonnyDjoo :
ну ведь, масло отсутствует .... сами сказали !!!
2026-06-25 21:35:14
25
69lenka69
Олена 🙉🙊🐵🙈 :
так,а где масло дают😁😁😁😂
2026-06-27 15:25:22
0
schlafxwandler
Schlafwandler :
миловидна😍
2026-06-26 10:07:30
0
user61406387045982
Леся Деревянчук :
ну що Ви таклякаєте,дівчинка гарненька
2026-06-26 11:12:58
0
user765436163828
user765436163828 :
Так это плата за рекламу😂
2026-06-26 06:07:06
8
1008i20
1008 :
2026-06-26 02:43:18
0
irochkakhomenko
Ірочка Хоменко :
та чого ви так реагуєте??? це ж для притягування аудиторії))) там все ок)
2026-06-26 05:57:59
5
user623613496198138
Анна :
Ну масла нет,все верно,надо брать шорты
2026-06-26 09:14:15
5
blackrabbit20237
blackrabbit20237 :
Капець
2026-06-26 06:17:16
0
galina0306_
Galina0306_ :
Ой наверно стыдно ,но сильно хочется.... .😂😂😂
2026-06-25 18:30:45
8
nata4449
nata :
Крадійка😳😳😳
2026-06-26 06:59:42
1
pupkin.roman
Роман Пупкин136 :
Прикольно і жостко. Але я не догнав, в чім прикол.
2026-06-26 08:30:11
1
user7868337583587
Алиса :
А потім купляєш нову річ,платиш кошти, а насправді обноски. Іноді навіть випрані, не раз. Колись так купила плаття в бутіку. Досить дороге.
2026-06-26 05:52:08
1
oleg.sheva8
Oleg Sheva :
шо происходит?? ето рехаб😁😁😁
2026-06-27 17:20:34
0
To see more videos from user @svetlanaa3461, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About