nu îți ajunge o viață să cunoști o persoană, deci depinde de la cuplu la cuplu...
2026-06-24 12:12:33
192
🫶🏼Anto🫶🏼 :
Exact🥹❤️❤️❤️
2026-06-25 17:12:06
0
Adrian Muntean :
N-ai cum să ați dai seama ca n-ai creer
2026-06-24 17:12:34
40
laurentiu.hadarean78 :
Nici nu Trebe să o faci
2026-06-24 11:32:36
44
HannahD❤️🔥 :
Eu m am mutat din prima luna😂 si avem 6 ani impreuna
2026-06-24 15:16:46
29
🫶🏻𝓜𝓪𝓭𝓪🫶🏻 :
Vezi că l ai postat
2026-06-24 12:39:43
8
catalinacatya :
asa arati fa fara make up mare frumusețe ești.
2026-06-24 17:30:26
3
_.Ale._ :
Te-am văzut la biserica pasarea
2026-06-24 10:49:07
12
amenaflorescu :
Bravo ție! Și felicitări pentru modul de gândire! Îmi ești foarte draga!
2026-06-24 12:24:31
1
raul_lnd23 :
Eu odată ce am crescut am realizat dacă nu sunt mai întâi prieten câteva luni cu o fată sa vb sa ieșim sau să ne cunoaștem foarte bine , și prietenia aia să fie strânsă să fim unul lângă altul nu mă pot îndrăgosti sau să mă simt atras de ea 🤣🤣🥲și alții după 2-3 luni se mută împreună ba n ai cum
2026-06-24 14:56:03
0
$0F14 :
Yes queen
2026-06-24 12:19:58
1
𝔊𝔢𝔬𝔯𝔤𝔦𝔞𝔫𝔞🐝 :
Așa vezi cum este cu adevărat acea persoană.
2026-06-25 01:02:32
3
blue :
I’m too early
2026-06-24 10:45:55
4
𝐚𝐥𝐢𝐧𝐚 :
prima lol💕
2026-06-24 10:48:18
1
Nicoleta :
avem 4 luni și ne am mutat la o lună dar ne cunoaștem de 3 ani (prieteni)
2026-06-24 20:45:02
1
ELISA_LATYY0.5 :
CATA DREPTATE 😭
2026-06-24 11:46:18
1
Duhul Sfant 😘 :
Bravo
2026-06-24 20:28:05
0
To see more videos from user @iunixx, please go to the Tikwm
homepage.