Deoarece a fost festivalul de foc , menționează ca nu e așa decât câteva zile pe an
2026-06-25 01:34:54
15
🦾Adita🦾 :
Am stat acolo foarte frumos 🥰🥰💯💯😘😘😘
2026-06-24 16:17:41
15
cristinasimona43 :
Super fain!
2026-06-25 15:19:51
0
AuryBubu :
Oleeee, țara mea de suflet ❤️
2026-06-25 19:24:04
4
Jérôme :
Viva espana por la vida 💪❤️
2026-06-24 18:53:01
7
Sake_Official :
Ce frumos
2026-06-25 15:40:27
1
Săuceanu :
nici nu stiu ce sa zic daca e mai bine in Septembrie-Oct cand e mai liber si nu's 40 grd sau e mai ok acu..in perioada de vara n-am fost niciodata
2026-06-25 13:59:57
0
Neny :
zici că e in Spania
2026-06-24 21:28:45
1
vio :
cine munceste ?
2026-06-25 07:08:49
0
Adrian83 :
Adevărat ? 5:00?
2026-06-24 15:04:13
1
Manole Liviu :
așa e din 2003..😁
2026-06-24 19:04:03
2
roxanamoldovan307 :
5 dimineață!?😊
2026-06-24 17:25:21
1
FLORIN :
Cică soarele de la 5:00 dimineața, e cel mai bun... 😁😁😁
2026-06-25 05:57:44
7
chamharouche09 :
h
2026-06-25 06:13:09
1
Ionel :
Aș dori mai multe detalii
2026-06-24 20:03:42
0
Anonima S.T. :
VIVA ESPAÑA!
2026-06-25 14:16:53
3
Adrian kevin călin :
iubesc alicante
2026-06-25 10:05:26
1
Evelin :
Pai acum?😂
2026-06-24 16:06:14
0
segal909 :
Cea mai frumoasă țară din lume și cea mai mare pace și liniște ❤️
2026-06-25 16:19:28
6
Madalin10 :
Viata..
2026-06-24 21:47:17
3
🅰️🫂 :
Încă puțin și mă duc din nou 🤣🤣abia aștept ❤️
2026-06-25 17:11:28
1
🛸🛸🛸OZN🛸🛸🛸 :
Poate vin și eu prin August🤣
2026-06-24 18:36:25
3
radutiptar :
Altceva ,relaxare totala ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-24 15:35:49
4
GabbyEmanuel.GB :
Ai ce door mie de Cordoba aș da timpul înapoi 2008, acolo diminețile așa sunt, pentru ca ziua e prea cald și lumea nu pot stea afară, și se când live pe la Terese e superb lumea beau în fie care seara se simt bine nu e nici un stres.
2026-06-25 20:42:03
0
To see more videos from user @amandaqueeen36, please go to the Tikwm
homepage.