@cezardragoescu: Nu vei mai fi amendat dacă ai uitat acasă permisul de conducere sau talonul. #soferi #masini #masiniromania #masinisecondhand

Cezar Drăgoescu
Cezar Drăgoescu
Open In TikTok:
Region: RO
Wednesday 24 June 2026 12:08:08 GMT
200013
13149
266
5661

Music

Download

Comments

yoanees
⚜️yoanne's⚜️ :
În sfârșit un lucru bun de 2 ani de zile
2026-06-24 20:04:09
801
sorin.popescu51
Sorin Popescu :
Cea mai buna lege, felicitări USR
2026-06-24 15:00:36
585
brebenel.cristian
Brebenel Cristian :
bv respect
2026-06-25 18:23:55
1
danielbrt772
danielbrt :
era și cazul suntem în 2026
2026-06-25 05:46:29
78
lp________0
LP :
sunt simpatizant AUR dar asta nu ma impiedica sa recunosc ca este o initiativa care vine in sprijinul romanului,de oriunde ar fi ea...Bravo!!
2026-06-24 17:23:41
25
nikmunteanu11
N Y C K & M A D :
Era si cazul
2026-06-24 20:08:26
54
cristian_tomescu
🏁Tiktom🏁 :
Felicitări USR 🥰
2026-06-24 12:12:22
59
geluvalerubrezoi
Gelu Valeru Brezoi :
USR vine cu cele mai bune legi pentru oameni, felicitări 👍
2026-06-25 04:23:09
9
valentin.voisan
Valentin Voisan :
născut la14 luni
2026-06-24 14:03:26
7
eugeniu.eugeniu0
eugeniueugeniu4 :
Ar trebui să fie valabil și pt călătoria cu trenul. Fiul meu este elev, și a plăti 100 Ron amendă pt că nu a avut CI la el, poza nu a fost de ajuns pt controlor?
2026-06-24 12:28:49
8
nelu.ilie46
Nelu Ilie :
Mara paduche cu explicatiii
2026-06-24 12:10:07
8
florinnnnnnnn
florin :
În UK asta e de 30 de ani. Foarte bine ca mai avansam și noi
2026-06-24 15:53:47
7
alex.aez.01
alex.aez.01 :
În sfârșit o lege buna!
2026-06-25 03:38:40
16
user1405713340681
user1405713340681 :
Foarte frumos,Multumim USR!🙏🙏🙏
2026-06-24 12:22:04
17
user6368139906501
user6368139906501 :
Bravo omule
2026-06-24 12:37:05
10
razvicodo
Razvi Codo :
Insfarsittt BRAVOOO❤️❤️
2026-06-25 04:53:56
5
mariusgaucan7
Marius GYM :
Usr top!
2026-06-25 20:18:18
0
ioncalinescu0
mânuță25 :
asta era ceva normal
2026-06-24 18:29:12
6
user3478542688547
user34785426885479 :
Ce bine ,mi am uitat actele în cealaltă mașină (permis și CI )am platit 840 lei (acum 2 ani )👍
2026-06-24 18:49:00
11
chelul1977
Thomas :
oricum aveau obligatia de a verifica acest lucru...chiat si vu actele la purtator.
2026-06-24 17:38:46
9
sionut89
🇷🇴 :
Mi se pare o lege top💪
2026-06-25 09:38:00
9
marius_02george
Marius :
Am luat 1200 de lei ….
2026-06-25 09:29:47
6
keszeg2001
keszeg2001 :
iar daca am buletinul expirat dar e la mine ce se intampla?
2026-06-24 20:29:03
1
user58439678780106
sandu :
eu,mi am schimbat buletinul anul trecut.Octombrie 2025.Am fost opri de 2 echipaje de poliție și mi au spus caham buletinul expirat.Cu buletinul nou și valabil in mână.Cand se actualizează aceste schimbării?
2026-06-24 17:39:51
2
To see more videos from user @cezardragoescu, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About