sunt simpatizant AUR dar asta nu ma impiedica sa recunosc ca este o initiativa care vine in sprijinul romanului,de oriunde ar fi ea...Bravo!!
2026-06-24 17:23:41
25
N Y C K & M A D :
Era si cazul
2026-06-24 20:08:26
54
🏁Tiktom🏁 :
Felicitări USR 🥰
2026-06-24 12:12:22
59
Gelu Valeru Brezoi :
USR vine cu cele mai bune legi pentru oameni, felicitări 👍
2026-06-25 04:23:09
9
Valentin Voisan :
născut la14 luni
2026-06-24 14:03:26
7
eugeniueugeniu4 :
Ar trebui să fie valabil și pt călătoria cu trenul. Fiul meu este elev, și a plăti 100 Ron amendă pt că nu a avut CI la el, poza nu a fost de ajuns pt controlor?
2026-06-24 12:28:49
8
Nelu Ilie :
Mara paduche cu explicatiii
2026-06-24 12:10:07
8
florin :
În UK asta e de 30 de ani. Foarte bine ca mai avansam și noi
2026-06-24 15:53:47
7
alex.aez.01 :
În sfârșit o lege buna!
2026-06-25 03:38:40
16
user1405713340681 :
Foarte frumos,Multumim USR!🙏🙏🙏
2026-06-24 12:22:04
17
user6368139906501 :
Bravo omule
2026-06-24 12:37:05
10
Razvi Codo :
Insfarsittt BRAVOOO❤️❤️
2026-06-25 04:53:56
5
Marius GYM :
Usr top!
2026-06-25 20:18:18
0
mânuță25 :
asta era ceva normal
2026-06-24 18:29:12
6
user34785426885479 :
Ce bine ,mi am uitat actele în cealaltă mașină (permis și CI )am platit 840 lei (acum 2 ani )👍
2026-06-24 18:49:00
11
Thomas :
oricum aveau obligatia de a verifica acest lucru...chiat si vu actele la purtator.
2026-06-24 17:38:46
9
🇷🇴 :
Mi se pare o lege top💪
2026-06-25 09:38:00
9
Marius :
Am luat 1200 de lei ….
2026-06-25 09:29:47
6
keszeg2001 :
iar daca am buletinul expirat dar e la mine ce se intampla?
2026-06-24 20:29:03
1
sandu :
eu,mi am schimbat buletinul anul trecut.Octombrie 2025.Am fost opri de 2 echipaje de poliție și mi au spus caham buletinul expirat.Cu buletinul nou și valabil in mână.Cand se actualizează aceste schimbării?
2026-06-24 17:39:51
2
To see more videos from user @cezardragoescu, please go to the Tikwm
homepage.