Пам'ятаю тільки як ми всім класом збирали консерви, іграшки, теплу одежу для дітей та чоловіків. Тоді не розуміла що коїться, бо 7 років було. Сюреалістично дивитися зараз, та розуміти, що відбувалося
2026-06-26 09:56:05
4
coglione_m :
Тоже папа в ато воевал?
2026-06-25 17:25:03
1
SaintAndre :
У моего папы реально есть такая папка, но кроме фоток с сослуживцами там ничего не было((
2026-06-27 06:39:20
0
Vесельчак :
у меня крестный был
2026-06-27 06:43:23
0
𝐄𝐍𝐓𝐈𝐓𝐘 :
у мене тато танкістом був
2026-06-27 07:41:38
0
jfjghcf :
было было
2026-06-27 06:59:54
0
valkz🪖 :
у меня там дядя был его забрали туда в 2013 когда меня крестили
2026-06-27 07:24:23
0
SU27 :
он был в щас в СБУ
2026-06-27 06:42:44
0
mag1c :
Тато був в АТО 2019,ООС2021 (2019-2021) ,дядько :Донецкий аеропорт 2014,АТО 2014-2020 ,брат якому на віки 21 який загинув в 2022
2026-06-27 07:42:21
0
ꑭрОZбиVся? на щастяꑭ :
у меня папа был, но скорее всего уже не увижу его видео, потому что компьютер сгорел вместе с домом в 2022
2026-06-27 05:36:58
0
re_ed5 :
chyba chodziło o apke
2026-06-26 15:15:58
0
To see more videos from user @tetotet2001, please go to the Tikwm
homepage.