@its.roxanaelena: Ca răspuns pentru @mihaelaa213 Am slăbit 50 kg și încă primesc comentarii. Când eram la 110 kg era o problemă. Acum că mă mențin, este altă problemă. Până la urmă fiecare face ce consideră mai bine pentru propriul corp și propria sănătate. #mounjaro #transformare #mentinere
Ști de ce îi deranjează: pentru ca sunt frustrați. Te pup și te apreciez!!
2026-06-24 16:03:20
8
𝕴𝖔𝖆𝖓𝖆 :
Totul controlezi de la capsor 👌👌👌
2026-06-24 12:30:50
0
Ionel Vedinas :
Bravo bine ca le zici,ar face si ei dar nu dispun de bani astai adevaru
2026-06-25 10:48:53
2
Bianca :
Bravo bine spus
2026-06-25 16:31:52
1
♦️🎲✈️Mihaela Socol🏝🌞🌛 :
bravo
2026-06-25 10:10:40
2
7daypppp :
in cat timp ai slabit ?
2026-06-25 18:06:36
0
Mariana D :
asta cu slăbitul este ca si cu născutul natural sau prin cezariana😂care e faza este meritul persoanei in cauza ,multi nu înțeleg ca nu îți faci injecția si continui sa mănânci nesanatos si slăbești miraculos
2026-06-25 11:49:56
3
🫶🫶 Aly🫶🫶♥️♥️ :
doamne atâta frustrati mare gradina Domnului
2026-06-24 15:21:46
4
Alexandra Spoială :
❤️❤️❤️❤️
2026-06-26 12:03:33
1
Mihaela :
🥰🥰🥰
2026-06-25 20:55:35
1
Beatrice sZen :
Toată lumea “parerolog”tu faci ce vrei cu viața ta clar!oamenii ar putea să se întrebe cum îți permiți financiar să faci cea ce faci,costa și nu puțin .Eu m-aș întreba mai degrabă cum îți permiți financiar să te menții și sa faci tratamentul pe care îl faci
2026-06-26 08:08:39
0
Duguțin Paula :
corect
2026-06-26 08:53:44
0
To see more videos from user @its.roxanaelena, please go to the Tikwm
homepage.